Eyes The Horror Game APK 7.0.31

Icon Eyes The Horror Game APK 7.0.31
★★★★★ ★★★★★
Rapor

The Eyes The Horror Game APK Oyunu İçerisinde Derin Korkularınızla Yüzleşecek Cesaretiniz Var Mı? Eyes The Horror Game Hikayesi Ve Çok Daha Fazlasını Yazımızda Okuyun!

Bilgisi Eyes The Horror Game

İsim Eyes The Horror Game
Güncellenmiş
İle Uyumlu Android 5.0+
Son Sürüm 7.0.31
Boyut 61 MB
Kategori Macera
Geliştirici FEARLESS GAMES PURECKA & PABIS SPÓŁK
Fiyat Bedava
Şimdi İndir

Eyes The Horror Game Story Nedir?

Korkunç bir oyun tecrübesine katılmak ister misiniz? Eyes The Horror Game Türkçe dil desteği ile birlikte sunulan ve korku öğeleri üzerine kurulu olan mobil bir oyunudur.

Eyes The Horror Game GamersTurk oyunu içerisinde adrenalin oldukça yüksektir. Mobil oyunun hikayesi, ıssız bir bölgede bulunan esrarengiz bir konağın keşfedilmesi ile başlamaktadır.

Bu konağın içine girerek kendinizi büyük bir labirentin ortasında bulabilirsiniz. Çıkış yolunu bulmak için ilerlediğiniz mobil oyununda, sıra dışı korkunç canavarlar sizi beklemektedir. Eyes The Horror Game Oyna ve korkulu deneyimi tecrübe et!

Eyes The Horror Game For PC cihazları için geliştirilmiştir. Oyunun oldukça sevilmesinin ardından, Android ve iOS sistemli cihazlar için kullanıma sunulmuştur. Eyes The Horror Game Simulator içerisinde korku deneyimini üst düzeye çıkartan ses efektleri bulunmaktadır.

Eyes The Horror Game APK oyunu, “​​FEARLESS GAMES PURECKA & PABIS SPÓŁKA JAWNA” isimli geliştirici tarafından yayınlanmıştır. Mobil oyunu içerisinde para özelliklerini kullanabilirsiniz.

Şimdi İndir
Daha İlginç Oyunlar Keşfedin
Düşüncelerini paylaş
Rapor

Apktuke'i seçtiğiniz için teşekkürler!

Sayfa bilgilerini gönder

Ekran görüntüsü ekle

APK dosyasını indiremiyorum
APK dosyasını kuramıyorum
Dosya desteklenmiyor
Dosya mevcut değil
Güncelleme talebi
Diğerleri
Karşıya Yükle (Belge veya Resim)