Extreme Landings Pro APK 3.8.0

Icon Extreme Landings Pro APK 3.8.0
★★★★★ ★★★★★
Rapor

Extreme Landings Pro APK Data İle Birlikte Kullanıcılara Sunuldu! Extreme Landings Pro APK Download İle, Mobil Cihazından Pilotluk Deneyimini Tecrübe Edebilirsiniz.

Bilgisi Extreme Landings Pro

İsim Extreme Landings Pro
Güncellenmiş
İle Uyumlu Android 5.0+
Son Sürüm 3.8.0
Boyut 50 MB
Kategori Simülasyon
Geliştirici RORTOS
Fiyat $35.99
Google Play Linki it.rortos.extremelandingspro
Şimdi İndir

Extreme Landings Pro Nedir?

Uçuş becerinizi bir pilot olarak test etmenizi sağlayan, detaylı olarak tasarlanmış, uçuş simülatör mobil oyunudur. “RORTOS” isimli video oyun geliştiricisi tarafından kullanıcılara sunulmuştur.

iOS ve Android işletim sistemine sahip cihazlar için geliştirilmiştir. Tüm yaş gruplarındaki kullanıcılar için tasarlanmıştır. Oyun içerisinde kullanıcının başa çıkması gereken +5000 olası durum bulunmaktadır.

Extreme Landings Pro APK oyununda, 36 adet görev ve 126 farklı mücadele bulunmaktadır. Bu görevlerden 6 tanesi, diğer kullanıcılarla mücadele edebilmenize olanak tanımaktadır.

Gerçek havalimanları göz önünde bulundurularak, 500’den fazla havalimanı oyun içerisinde tasarlanmıştır. Gerçekçi hava durumları ile birlikte, kaliteli bir oyun deneyimi sunulmaktadır.

Çeşitli uçak tipleriyle uçuş tecrübesi yaşayabileceğiniz Extreme Landings Pro APK oyununda, detaylı olarak uçuş verilerini izleyebilir, navigasyon haritalarını kullanabilir, ve uçuş kumandalarında tam kontrol sağlayabilirsiniz.

Şimdi İndir
Daha İlginç Oyunlar Keşfedin
Düşüncelerini paylaş
Rapor

Apktuke'i seçtiğiniz için teşekkürler!

Sayfa bilgilerini gönder

Ekran görüntüsü ekle

APK dosyasını indiremiyorum
APK dosyasını kuramıyorum
Dosya desteklenmiyor
Dosya mevcut değil
Güncelleme talebi
Diğerleri
Karşıya Yükle (Belge veya Resim)