Exper TV APK v2.0

Icon Exper TV APK v2.0
★★★★★ ★★★★★
Rapor

Exper TV APK Reklamsız Son Sürüm İle Güncel Eklenen İçeriklere Anında Ulaşabilirsiniz. Exper TV APK İndir Ve Televizyon Kanallarını Akıllı Cihazından İzlemeye Başla!

Bilgisi Exper TV

İsim Exper TV
Güncellenmiş
İle Uyumlu Android 5.0+
Son Sürüm v2.0
Boyut 45 MB
Kategori Eğlence
Geliştirici Magic Incentive
Fiyat Bedava
Şimdi İndir

Exper TV Nedir?

Akıllı cihazınızdan belgesel, dizi, film ve içerikleri izleyebileceğiniz, canlı yayın olarak TV kanallarına ulaşabileceğiniz bir mobil uygulamadır. Android cihazların kullanımına sunulan uygulama, yüzlerce televizyon kanalını içerisinde bulundurmaktadır.

Uygulama internet aracılığı ile çalışmaktadır. Dolayısıyla internet bağlantısına sahip olduğunuz herhangi bir yerde, Android sistemli akıllı cihazınızı televizyon olarak kullanabilirsiniz.

Benzer film izleme uygulamasını izleyebilirsiniz: İnat Box açılmıyor

Exper TV APK 2022 uygulaması yayınlarını, televizyon yayın sağlayıcılarından temin etmektedir. Bu sebeple internet bağlantınızın güçlü olduğu herhangi bir yerde kasma, donma gibi problemlerle karşılaşmanız mümkün değildir.

İzlemek istediğiniz içeriklerin görüntü kalitesini ayarlayabilirsiniz. Bu sayede internet veri kullanımınızı kontrol altına alarak tasarruf sağlayabilirsiniz. Exper TV APK PC ile teknik desteğe ulaşabilirsiniz. Exper TV Yükle ve mobil cihazını televizyona çevir!

Exper TV APK uygulaması içerisindeki ayarlardan bildirimleri açabilir, uygulama içerisine yüklenen içeriklerden anında haberdar olabilirsiniz.

Şimdi İndir
Daha İlginç Uygulamalar Keşfedin
Düşüncelerini paylaş
Rapor

Apktuke'i seçtiğiniz için teşekkürler!

Sayfa bilgilerini gönder

Ekran görüntüsü ekle

APK dosyasını indiremiyorum
APK dosyasını kuramıyorum
Dosya desteklenmiyor
Dosya mevcut değil
Güncelleme talebi
Diğerleri
Karşıya Yükle (Belge veya Resim)