Ewa Premium APK 8.37.0

Icon Ewa Premium APK 8.37.0
★★★★★ ★★★★★
Rapor

EWA Premium APK Reklamsız İle Premium Özelliklerinden Ücretsiz Faydalanmak İster Misiniz? EWA: Learn English & Spanish APK Uygulaması İle İngilizcenizi Geliştirebilirsiniz!

Bilgisi Ewa Premium

İsim Ewa Premium
Güncellenmiş
İle Uyumlu Android 8.0+
Son Sürüm 8.37.0
Boyut 135.85 Mb
Kategori Eğitim
Geliştirici Lithium Lab Pte Ltd
Fiyat Bedava
Google Play Linki com.ewa.ewaapp
Şimdi İndir

EWA APK Premium Nedir?

Kullanıcıların kısa bir süre içerisinde ingilizce konuşmaya başlayarak dil öğrenmesini hedefleyen bir öğretici uygulamasıdır. Kullanıcılara çevrimiçi kurs olanakları ile birlikte, pratik yapma imkanı sunmaktadır.

EWA Full APK ile bilmediğiniz konuları öğrenebilir, eksik olduğunuz noktaları tekrar edebilir, görsel içerikleri izleyebilir, 1000’in üzerindeki sesli kitapları dinleyebilir, kullanabilir ve okuma yapabilirsiniz.

Hangi seviyede olursanız olun, kendinizi geliştirmek için sunulan programlardan destek alabilirsiniz. İngilizce öğrenmeye giriş  seviyesinden başlayabilir, ileri seviyeye kadar dil öğrenebilirsiniz.

EWA English APK ile seyahat ederken kullanılan kelimeleri öğrenebilir, kendi başınıza yolculuğa çıkabilirsiniz. İş İngilizce’sini öğrenerek, yaptığınız işlerde resmi konuşmalara katılabilirsiniz.

EWA APK Full Premium içerisine bilmediğiniz kelimeleri kayıt edebilir, daha sonra tekrar etmek için modlu klasör oluşturabilirsiniz. Kendini geliştirmiş ve kaliteli eğitim veren öğretmenlerden yardım alabilir, kafanıza takılan soruları sorabilirsiniz.

EWA Pro APK uygulaması, “Lithium Lab Pte Ltd” tarafından geliştirilmiştir. “Eğitim Uygulamaları” isimli kategoride listelenmektedir. Dil öğrenmeniz için sunulan profesyonel bir uygulamadır.

Şimdi İndir
Daha İlginç Uygulamalar Keşfedin
Düşüncelerini paylaş
Rapor

Apktuke'i seçtiğiniz için teşekkürler!

Sayfa bilgilerini gönder

Ekran görüntüsü ekle

APK dosyasını indiremiyorum
APK dosyasını kuramıyorum
Dosya desteklenmiyor
Dosya mevcut değil
Güncelleme talebi
Diğerleri
Karşıya Yükle (Belge veya Resim)