Euro Truck Simulator 3 APK 4

Icon Euro Truck Simulator 3 APK 4
★★★★★ ★★★★★
Rapor

Euro Truck Simulator 3 APK İle Kamyon Sürme Deneyimini Tecrübe Edebilirsiniz! Euro Truck Simulator 3 Full İndir Ve Mobil Cihazından Oyunu Oynamaya Başla!

Bilgisi Euro Truck Simulator 3

İsim Euro Truck Simulator 3
Güncellenmiş
İle Uyumlu Android 4.4+
Son Sürüm 4
Boyut 79.0 MB
Kategori Simülasyon
Geliştirici Lekejeos
Fiyat Bedava
Şimdi İndir

EURO TRUCK Simülator V3 Nedir?

Kamyon sürme deneyimini tecrübe edebileceğiniz oyun, “Ovidiu Pop” isimli oyun geliştiricisi tarafından kullanıcılara sunulmuştur. Oyundaki amaç, kamyon ve tır sürme deneyimini tecrübe ederek görevleri tamamlamaktır.

Çeşitli kamyonları ve tırları kullanabileceğiniz Euro Truck Simulator 3 APK oyunu içerisinde, farklı şehirlere yolculuk yapabilirsiniz. Yük taşıma görevlerini tamamlayabilirsiniz.

Başarı ile tamamladığınız görevlerin ardından para kazanabilir, kazandığınız para ile aracınızı değiştirebilir, geliştirebilirsiniz. Tecrübeli bir şoför olarak daha çok kazanç sunan yeni görevlere başlayabilirsiniz.

Euro Truck Simulator 3 APK Android sistemli cihazlar için sitemizde sunulmaktadır. 3 boyutlu görünüm, kaliteli detaylar, değişen hava durumları ile birlikte oynayabileceğiniz oyunu, Euro Truck Simulator 3 İndir APK ile sitemizden indirebilirsiniz.

Euro Truck Simülatör 3 ile keyifli bir simülasyon deneyimini tecrübe edebilirsiniz. Boş vakitlerinizde akıllı cihazınızdan eğlenceli vakit geçirebilirsiniz.

Şimdi İndir
Daha İlginç Oyunlar Keşfedin
Düşüncelerini paylaş
Rapor

Apktuke'i seçtiğiniz için teşekkürler!

Sayfa bilgilerini gönder

Ekran görüntüsü ekle

APK dosyasını indiremiyorum
APK dosyasını kuramıyorum
Dosya desteklenmiyor
Dosya mevcut değil
Güncelleme talebi
Diğerleri
Karşıya Yükle (Belge veya Resim)