ETS 2 APK 2.0

Icon ETS 2 APK 2.0
★★★★★ ★★★★★
Rapor

ETS 2 APK İndir Ve Yük Dolu Tırını Teslimat Yerine Sağlam Bir Şekilde Ulaştır! ETS 2 Mobile APK İle Gerçekçi Tır Sürüş Keyfini Alacak Ve Oyuna Bağımlı Olacaksınız!

Bilgisi ETS 2

İsim ETS 2
Güncellenmiş
İle Uyumlu Android 5.0+
Son Sürüm 2.0
Boyut 25 MB
Kategori Simülasyon
Geliştirici canlı oyunlar
Fiyat Bedava
Şimdi İndir

ETS 2 App APK Nedir?

ETS 2 APK Download mobil tır sürme oyunu, 2008 yılında çıkarılan ilk oyununun devamıdır. Oyun içerisinde Avrupa’nın çeşitli şehirlerinden ve ülkelerinden geçerek, teslim aldığınız yükünüzü teslimat noktasına taşımanız gerekmektedir.

Oyun ilerledikçe daha fazla araca ve depo alanına ihtiyaç duyacaksınız. İhtiyaçlarınızı işlerinizin geliriyle karşılayabilirsiniz. Ayrıca kendi tır şirketinizi kurarak başka sürücüleri işe alabilir ve onlara iş verebilirsiniz.

ETS 2 APK İndir Android Oyun camiası tarafından büyük bir heyecanla karşılanmıştır. Popülaritesi gerek Twitch yayıncıları sayesinde gerekse YouTube üzerinden paylaşılan eğlenceli videolar sayesinde artmıştır.

Oyunu, “SCS Software” tarafından geliştirilmiştir. Çeşitli tır modelleri ve markalarının her biri usta bir incelikle oyun içerisine aktarılmıştır. ETS 2 Multiplayer şekilde arkadaşlarınızla ya da diğer oyuncularla oynanabilmektedir.

ETS 2 APK İndir Mobil bağlantısı ile oyunu ücretsiz bir şekilde sitemizden indirebilirsiniz. Android ve İOS cihazlarınızdan sorunsuz bir şekilde oynayabilirsiniz.

Tırınızı seçin, şirketinizi kurun ve teslimatlarınızı zamanında sorunsuz bir şekilde iletin! ETS 2 APK mobil oyununu indirin ve hemen maceraya atılın!

Şimdi İndir
Daha İlginç Oyunlar Keşfedin
Düşüncelerini paylaş
Rapor

Apktuke'i seçtiğiniz için teşekkürler!

Sayfa bilgilerini gönder

Ekran görüntüsü ekle

APK dosyasını indiremiyorum
APK dosyasını kuramıyorum
Dosya desteklenmiyor
Dosya mevcut değil
Güncelleme talebi
Diğerleri
Karşıya Yükle (Belge veya Resim)