ES File Explorer APK 2.0.8

Icon ES File Explorer APK 2.0.8
★★★★★ ★★★★★
Rapor

Es dosya yöneticisi Pro APK İle Cihazınızdaki Dosyalarınızı İstediğiniz Gibi Yönetebilirsiniz! Es File Explorer APK İndir Ve Akıllı Cihazının Performansını Arttır!

Bilgisi ES File Explorer

İsim ES File Explorer
Güncellenmiş
İle Uyumlu Android 5.0+
Son Sürüm 2.0.8
Boyut 7.96 Mb
Kategori Alet
Geliştirici GreenSoft Infotech
Fiyat Bedava
Google Play Linki com.File.Manager.Filemanager
Şimdi İndir

ES File Manager | File Explorer Nedir?

Android sistemli cihazlar için geliştirilen uygulama, cihazınızdaki dosya ve içerikler üzerinde tam bir hakimiyet kurmanızı ve onları istediğiniz gibi yönetmenizi sağlamaktadır. Uygulama, “GreenSoft Infotech” isimli uygulama geliştiricisi tarafından kullanıcılara sunulmuştur.

Android sistemli cihazlarda uygulama yöneticisini kullanarak ancak bir yere kadar işlem yapabilirsiniz. Bu noktada, Es File Explorer APK Premium uygulaması kullanıcıların yardımına koşmaktadır.

ES Dosya Yöneticisi Pro APK Full uygulaması aracılığı ile cihazınızdaki dosyalara kes, yapıştır, taşı, kopyala, sil, çoklu seçim yap, gizle, yeni isim ver, kısayol oluştur gibi birçok komutu verebilirsiniz.

Uygulamayı Es File Explorer APK Download ile sitemizden indirebilirsiniz. Kurulumu tamamladıktan sonra, cihazınızın belleğindeki tüm içerikleri tek bir başlık altında görebilirsiniz. Klasör ve dosyalarınızı yönetmeye başlayabilirsiniz.

Es File Explorer APK uygulaması +20 farklı dil desteği ile birlikte kullanıcılara sunulmuştur ve +100’den fazla dosya türünü açabilmektedir. Dosyalar üzerinde tam kontrol sağlamak amacıyla geliştirilen eksiksiz bir uygulamadır.

Şimdi İndir
Daha İlginç Uygulamalar Keşfedin
Düşüncelerini paylaş
Rapor

Apktuke'i seçtiğiniz için teşekkürler!

Sayfa bilgilerini gönder

Ekran görüntüsü ekle

APK dosyasını indiremiyorum
APK dosyasını kuramıyorum
Dosya desteklenmiyor
Dosya mevcut değil
Güncelleme talebi
Diğerleri
Karşıya Yükle (Belge veya Resim)