Epsxe APK 2.0.17

Icon Epsxe APK 2.0.17
★★★★★ ★★★★★
Rapor

EPSXE APK Uygulamasının Ücretsiz Özelliklerini Kullanmaya Başlayabilirsiniz! EPSXE APK Android Cihazlar İçin Sunulan Donanımlı Bir Emülatör Programıdır!

Bilgisi Epsxe

İsim Epsxe
Güncellenmiş
İle Uyumlu Android 2.3+
Son Sürüm 2.0.17
Boyut 12.90 Mb
Kategori Atari
Geliştirici epsxe software s.l.
Fiyat $3.75
Google Play Linki com.epsxe.ePSXe
Şimdi İndir

EPSXE APK Full Nedir?

Akıllı cihazlarınız üzerinden playstation oyunlarını oynamak ister misiniz? EPSXE APK 2022 uygulaması, playstation oyunlarını akıllı cihazınızda çalıştırmanızı sağlayan güçlü bir emülatör programı. Program aracılığıyla arkadaşlarınızla birlikte playstation oynayın!

EPSXE APK + Bios Download uygulaması bilgisayar için geliştirildikten sonra, Android cihazlar için optimize edildi. Böylece Android cihazınız üzerinden istediğini herhangi bir yerde playstation oyunlarını oynayabilirsiniz.

Daha iyi bir oyun deneyimi için akıllı cihazlarınıza joystick bağlayabilirsiniz. EPSXE Gold APK uygulamasının arayüzü içerisinden tuş, görüntü ve ses ayarlamalarını yapabilirsiniz. EPSXE APK New Version ile birlikte sunulan özelliklerini kullanabilirsiniz.

EPSXE APK Download ile mobil emülatör programını sitemizden akıllı cihazlarınıza ücretsiz olarak indirebilirsiniz. Oyunlara kaldığınız yerden devam edebilir ve save özelliğini kullanabilirsiniz.

EPSXE For Android APK uygulaması, “EPSXE Software S.L.” isimli geliştirici tarafından “PEGI 3” sertifikası ile sunulan bir programıdır. Playstation oyunlarını akıcı bir şekilde akıllı cihazınızdan oynamanız için geliştirilmiştir.

Şimdi İndir
Daha İlginç Oyunlar Keşfedin
Düşüncelerini paylaş
Rapor

Apktuke'i seçtiğiniz için teşekkürler!

Sayfa bilgilerini gönder

Ekran görüntüsü ekle

APK dosyasını indiremiyorum
APK dosyasını kuramıyorum
Dosya desteklenmiyor
Dosya mevcut değil
Güncelleme talebi
Diğerleri
Karşıya Yükle (Belge veya Resim)