Epic Battle Simulator 2 APK 1.6.67

Icon Epic Battle Simulator 2 APK 1.6.67
★★★★★ ★★★★★
Rapor

Epic Battle Simulator 2 APK Elmas Kullanarak Avantajı Yakala! Epic Battle Simulator 2 APK İndir Ve Stratejini Geliştir, Savaş Meydanına Katıl!

Bilgisi Epic Battle Simulator 2

İsim Epic Battle Simulator 2
Güncellenmiş
İle Uyumlu Android 4.4+
Son Sürüm 1.6.67
Boyut 68.44 Mb
Kategori Simülasyon
Geliştirici Rappid Studios
Fiyat Bedava
Google Play Linki com.rappidstudios.simulatorbattlephysics
Şimdi İndir

Epic Battle Simulator 2 Nedir?

Savaş meydanına birliklerinizi yerleştirerek stratejik bir mücadeleye katılabileceğiniz bir simülasyon oyunudur. “Rappid Studios” isimli geliştirici tarafından sunulan oyun, 10 yaş ve üzeri oyuncular için yayınlanmıştır.

Çok oyunculu modu destekleyen Epic War Simulator 2 APK oyunu içerisinde birliklerinize geliştirmeler yapabilir, saldırı ve savunma gücünüzü arttırabilirsiniz. Ordunuz içerisinde ejderha, fil, topçu gibi birlikleri kullanabilirsiniz.

Epic Battle Simulator 2 APK oyununda derecelendirme sistemi bulunmaktadır. Başarı kazandıkça oyun içerisindeki puanlamanızı, rütbenizi yükseltebilirsiniz. Oyun içerisinde bulunan akıllı eşleştirme sistemi ile birlikte, kendi seviyenize yakın oyuncularla eşleşebilirsiniz.

Gerçekçi grafiklerle tasarlanan oyun, savaş sesleri ile birlikte etkileyici bir oyun deneyimi sunmaktadır. Oyunu Epic Battle Simulator 2 APK Download ile, Android sistemli cihazınıza sitemizden indirebilirsiniz.

Epic Battle Simulator 2 APK oyununda savaş esnasında ordunuzu yerleştirme şekliniz, savaşı kazanmanızı doğrudan etkileyecektir. Örneğin, menzilli birliklerinizi arkaya yerleştirip, savunma birliklerinizi ön tarafa konumlandırmanız, savaş esnasında avantajlı olmanızı sağlayacaktır.

Şimdi İndir
Daha İlginç Oyunlar Keşfedin
Düşüncelerini paylaş
Rapor

Apktuke'i seçtiğiniz için teşekkürler!

Sayfa bilgilerini gönder

Ekran görüntüsü ekle

APK dosyasını indiremiyorum
APK dosyasını kuramıyorum
Dosya desteklenmiyor
Dosya mevcut değil
Güncelleme talebi
Diğerleri
Karşıya Yükle (Belge veya Resim)