EBA APK 82.0.82008000

Icon EBA APK 82.0.82008000
★★★★★ ★★★★★
Rapor

EBA APK Reklamsız İndir Ve Mobil Cihazından İstediğin Yerde Eğitime Devam Et! EBA APK Son Sürüm Kullanarak En Son Çıkan Güncel İçeriklere Anında Ulaşabilirsiniz!

Bilgisi EBA

İsim EBA
Güncellenmiş
İle Uyumlu Android 5.0+
Son Sürüm 82.0.82008000
Boyut 125.68 Mb
Kategori Sosyal
Geliştirici Eğitim Bilişim Ağı (EBA)
Fiyat Bedava
Google Play Linki tr.gov.eba.hesap
Şimdi İndir

EBA Nedir? 

Milli Eğitim Bakanlığı’nın öğrenciler için yayınladığı, içerisinde çeşitli eğitim içerikleri ve dökümanlar bulunan bir eğitim uygulamasıdır. EBA, “Eğitim Ve Bilişim Ağı” anlamına gelmektedir.

Uygulama, “Eğitim Bilişim Ağı (EBA)” isimli sağlayıcı tarafından tüm yaş gruplarında kullanılmak üzere sunulmuştur. Sosyal uygulamalar kategorisinde yer almaktadır.

Her sınıftaki öğrencilerin, eğitim cetveline uygun olarak yayınlanan içerikler, belirli incelemelerden geçerek, kullanıcılara sunulmuştur.

EBA APK aracılığı ile, video ve ses içeriklerine ulaşabilir, görsel ve dergi içeriklerini inceleyebilirsiniz. İçerikleri cihazınıza indirerek istediğiniz zaman, istediğiniz yerde kullanabilirsiniz.

EBA APK Android için özel olarak tasarlanmıştır. Uygulamayı sitemizden indirerek mobil cihazınızda kullanmaya başlayabilirsiniz.

Eğitim içeriklerini sosyal bir platformda, dijital olarak takip edebileceğiniz EBA APK ile, eğitiminize ara vermeden devam edebilirsiniz.

Şimdi İndir
Daha İlginç Uygulamalar Keşfedin
Düşüncelerini paylaş
Rapor

Apktuke'i seçtiğiniz için teşekkürler!

Sayfa bilgilerini gönder

Ekran görüntüsü ekle

APK dosyasını indiremiyorum
APK dosyasını kuramıyorum
Dosya desteklenmiyor
Dosya mevcut değil
Güncelleme talebi
Diğerleri
Karşıya Yükle (Belge veya Resim)