E OKUL APK 2.0.12

Icon E OKUL APK 2.0.12
★★★★★ ★★★★★
Rapor

E Okul Vbs APK Uygulamasının Son Sürümünü Kullanarak Çocuğunuz Hakkındaki Güncel Verilere Ulaşabilirsiniz. E-Okul APK Uygulaması İle Kontrolü Elinize Alın!

Bilgisi E OKUL

İsim E OKUL
Güncellenmiş
İle Uyumlu Android 4.4+
Son Sürüm 2.0.12
Boyut 20.88 Mb
Kategori Eğitim
Geliştirici T.C. Milli Eğitim Bakanlığı
Fiyat Bedava
Google Play Linki com.meb.vbsmobil
Şimdi İndir

MEB E-OKUL VBS Nedir?

“T.C. Milli Eğitim Bakanlığı” tarafından öğrenci velileri için geliştirilen bir platformdur. Bu platform aracılığı ile veliler, çocuklarının eğitim hayatı hakkında çeşitli bilgilere kolayca ulaşabilmektedir.

Çocuğunuzun okuldaki başarısı, sınav sonuç bilgileri, devamsızlık bilgileri, proje ve dönem ödevleri, ders programı, okulun yaptığı duyurular ve çok daha fazlasına E Okul Meb APK ile ulaşabilirsiniz.

E Okul APK Download ile indirebileceğiniz mobil uygulama, çocuklarınızın öğrenim hayatında etkin bir rol oynamanızı sağlamaktadır.

Onları yakından takip edebilir, gelişmelerden haberdar olabilirsiniz. Toprak koç E Okul APK İndir Son Surum ile uygulamanın güncel versiyonunu kullanabilirsiniz.

Çocuklarınının eğitim hayatında etkin rol almak, velilerin öncelikli vazifesidir. Onları hayata iyi bir şekilde hazırlamak için eğitimlerinin yakından takip edilmesi gerekmektedir. E Okul APK ile kontrolü ele almak ister misiniz?

Şimdi İndir
Daha İlginç Uygulamalar Keşfedin
Düşüncelerini paylaş
Rapor

Apktuke'i seçtiğiniz için teşekkürler!

Sayfa bilgilerini gönder

Ekran görüntüsü ekle

APK dosyasını indiremiyorum
APK dosyasını kuramıyorum
Dosya desteklenmiyor
Dosya mevcut değil
Güncelleme talebi
Diğerleri
Karşıya Yükle (Belge veya Resim)