Dynamic Spot Pro APK 1.67

Icon Dynamic Spot Pro APK 1.67
★★★★★ ★★★★★
Rapor

Dynamic Spot Pro APK Android Uygulaması İle İphone 14'ün Muhteşem Özelliğini Kullanmak İster Misiniz? Dynamic Spot Pro APK Android Studio Kullanıma Sunuldu!

Bilgisi Dynamic Spot Pro

İsim Dynamic Spot Pro
Güncellenmiş
İle Uyumlu Android 4.3+
Son Sürüm 1.67
Boyut 5.91 Mb
Kategori Alet
Geliştirici Jawomo
Fiyat Bedava
Google Play Linki com.jamworks.dynamicspot
Şimdi İndir

Dynamic Spot Pro APK Full Nedir?

Dünyaca ünlü Apple markasının çıkarttığı yeni nesil iphone 14 modelli akıllı cep telefonu, birçok yeni özellikle kullanıcıları etkilemeye başladı. Apple’ın amiral gemisi olarak tanıttığı cihazda, “Dynamic Island” isimli özellik ön plana çıkıyor.

Iphone X ile birlikte yeni nesil Apple telefonların ekranının üst kısmında siyah bir çentik bulunuyordu. Apple 14 ile birlikte bu çentik akıllı bir çoklu görev yöneticisine dönüştü. Dynamic Spot Pro APK Android 12 uygulaması ile şahane özellik akıllı cihazlar için optimize edildi.

Dynamic Spot Pro APK Ayarları ile birlikte akıllı cihazınızda kullanarak işlevsel bir çoklu görev yöneticisine sahip olabilirsiniz. Kısayollar aracılığıyla akıllı cihazınızda yüklü olan uygulamalara erişim sağlayabilirsiniz.

Üstelik Dynamic Spot Pro APK Apps uygulamasının özellikleri sadece bunlarla bitmiyor. Dynamic Spot Pro APK Cepde özelliği ile uygulamasını istediğiniz gibi kişiselleştirebilirsiniz. Dynamic Spot Pro APK Download ile uygulamayı kullanmaya başlayabilirsiniz.

Dynamic Spot Pro APK uygulaması, “Jawomo” isimli geliştirici tarafından piyasaya sürülmüştür. Akıllı cihazınızda kısayol oluşturmanızı sağlayan pratik bir uygulamasıdır.

Şimdi İndir
Daha İlginç Uygulamalar Keşfedin
Düşüncelerini paylaş
Rapor

Apktuke'i seçtiğiniz için teşekkürler!

Sayfa bilgilerini gönder

Ekran görüntüsü ekle

APK dosyasını indiremiyorum
APK dosyasını kuramıyorum
Dosya desteklenmiyor
Dosya mevcut değil
Güncelleme talebi
Diğerleri
Karşıya Yükle (Belge veya Resim)