Dynamic Island APK 8.1

Icon Dynamic Island APK 8.1
★★★★★ ★★★★★
Rapor

Dynamic İsland APK Android Cihazlar İçin Geliştirilen Mobil Bir Eklenti Uygulamasıdır! Dynamic İsland APK Android Studio İle Cihanızda Dynamic Island Kullanın!

Bilgisi Dynamic Island

İsim Dynamic Island
Güncellenmiş
İle Uyumlu Android 5.0+
Son Sürüm 8.1
Boyut 2 MB
Kategori Yaşamtarzı
Geliştirici AndroidTricks
Fiyat Bedava
Şimdi İndir

Dynamic İsland APK Android 12 Nedir?

Dynamic Island, Iphone 14 ile birlikte piyasaya sürülen ve cihazların üst tarafında siyah bir sihirli çubuk oluşturan modlu bir eklenti programıdır. Bu programı Dynamic İsland APK Analysis Tool ile birlikte akıllı cihazlarınızda kullanmaya başlayabilirsiniz.

Dynamic İsland APK Analysis Online uygulaması ile akıllı cihazlarınızda pratik bir eklenti aracına sahip olabilirsiniz. Dynamic İsland APK Analysis Android ile birlikte sihirli çubuğu kullanarak kısayollarınızı düzenleyebilir ve yeni kısayollar ekleyebilirsiniz.

Dynamic İsland APK Addon uygulamasını sitemizden akıllı cihazlarınıza ücretsiz olarak indirebilirsiniz. Dynamic İsland APK Beta sürümü ile birlikte cihazınızın performansını yükseltebilirsiniz.

Dynamic İsland APK Download For PC uygulamasını emülatör yardımıyla bilgisayarınızda çalıştırabilirsiniz. Akıllı cihazlarınızın ekranını değiştirebilirsiniz. Özelliklerini dilediğiniz gibi kullanabilirsiniz.

Dynamic İsland APK uygulaması, “AndroidTricks” isimli geliştirici tarafından tüm yaş gruplarındaki kullanıcılar için geliştirilmiştir. özellikleri ile birlikte uygulamanın tam sürümü sitemizde sunulmaktadır. Ücretsiz olarak uygulamayı indirebilirsiniz.

Şimdi İndir
Daha İlginç Uygulamalar Keşfedin
Düşüncelerini paylaş
Rapor

Apktuke'i seçtiğiniz için teşekkürler!

Sayfa bilgilerini gönder

Ekran görüntüsü ekle

APK dosyasını indiremiyorum
APK dosyasını kuramıyorum
Dosya desteklenmiyor
Dosya mevcut değil
Güncelleme talebi
Diğerleri
Karşıya Yükle (Belge veya Resim)