Duolingo Plus APK 5.139.5

Icon Duolingo Plus APK 5.139.5
★★★★★ ★★★★★
Rapor

Duolingo English Test İle Kendinizi Deneyin, Eksiklerinizi Tespit Edin Ve İngilizce Öğrenin! Duolingo Giriş Ayrıcalıklarını Hemen Kullanmaya Başlayabilirsiniz!

Bilgisi Duolingo Plus

İsim Duolingo Plus
Güncellenmiş
İle Uyumlu Android 4.3+
Son Sürüm 5.139.5
Boyut 55.84 Mb
Kategori Eğitim
Geliştirici Duolingo
Fiyat Bedava
Google Play Linki com.duolingo
Şimdi İndir

Duolingo APK Uygulaması Nedir?

“Duolingo” tarafından geliştirilen, sesli, yazılı ve görüntülü olarak farklı eğitim içeriklerinin İngilizce öğrenmek için kullanıcılara sunulduğu bir dil öğrenme uygulamasıdır.

“Eğitim Uygulamaları” isimli kategoride bulunan Duolingo APK uygulaması, kısa sürede dil öğrenmenizi sağlamak amacıyla geliştirilmiştir.

Uygulama içerisinde nesne resimleri bulunmaktadır. Bu resimlerin İngilizce olarak karşılığı yazmaktadır. Kelime öğrenme işlemini gerçekleştirirken, görsel hafızanızı da kullanmanız sağlanmaktadır.

Uygulama ile yazılı bir İngilizce cümleyi seslendirebilir, doğru telaffuz edip etmediğinizi görebilirsiniz. Uygulama içerisinde gelişmek istediğiniz doğrultuda hedefinizi belirleyebilirsiniz.

Duolingo Test desteği ile bilgilerinizi test edebilir, öğrenmediğiniz noktaları tekrar edebilirsiniz. Duolingo APK İndir ile mobil uygulamayı sitemizden indirebilirsiniz.

Duolingo Plus APK uygulaması aracılığı ile sıfırdan İngilizce öğrenebileceğiniz gibi, bilgilerinizi tazeleyebilir ve kendinizi geliştirmek amacıyla da uygulamayı kullanabilirsiniz.

Şimdi İndir
Daha İlginç Uygulamalar Keşfedin
Düşüncelerini paylaş
Rapor

Apktuke'i seçtiğiniz için teşekkürler!

Sayfa bilgilerini gönder

Ekran görüntüsü ekle

APK dosyasını indiremiyorum
APK dosyasını kuramıyorum
Dosya desteklenmiyor
Dosya mevcut değil
Güncelleme talebi
Diğerleri
Karşıya Yükle (Belge veya Resim)