Dünya Süper Lig APK 1.9.9.9.4

Icon Dünya Süper Lig APK 1.9.9.9.4
★★★★★ ★★★★★
Rapor

Dünya Süper Lig APK İndir Ve Heyecanlı Futbol Maçlarında Rekabete Katıl! Dünya Süper Lig APK 2022 İle Kupa Ve Lig Mücadelelerinde Futbol Becerini Sergile!

Bilgisi Dünya Süper Lig

İsim Dünya Süper Lig
Güncellenmiş
İle Uyumlu Android 4.0+
Son Sürüm 1.9.9.9.4
Boyut 36.03 Mb
Kategori Spor
Geliştirici mobirix
Fiyat Bedava
Google Play Linki com.touchtao.soccerkinggoogle
Şimdi İndir

Dünya Süper Lig Nedir?

Akıllı cihazınızdan futbol maçları yapmanıza olanak tanıyan bir mobil oyundur. “Mobirix” isimli oyun geliştiricisi tarafından kullanıcılara sunulmuştur.

Dünya Süper Lig APK Full oyunu içerisinde +55 milli takım, +55 futbol kulübü bulunmaktadır. Bu takımlar arasında seçiminizi yaparak futbol maçına başlayabilirsiniz. Ayrıca yaklaşık 2000 farklı oyuncuyla kendi takımınızı geliştirebilirsiniz.

Dünya Süper Lig APK Son Sürüm İçerisinde 4 farklı oyun modu bulunmaktadır. İsterseniz kupa mücadelesine katılarak kupa yolunda rakiplerinizle karşılaşabilir, isterseniz lig mücadelesine katılarak şampiyon olma yolunda ilerleyebilirsiniz.

Eğitim moduna katılarak oyundaki yeteneklerinizi geliştirebilirsiniz. 15 farklı dil desteğine sahip oyunu, Dünya Süper Lig APK Download ile sitemizden indirebilirsiniz.

Dünya Süper Lig APK oyunu Android sistemli tüm cihazları desteklemektedir. Futbol oyun deneyimini, keyifli ve eğlenceli bir şekilde yaşamanız için geliştirilmiştir.

Şimdi İndir
Daha İlginç Oyunlar Keşfedin
Düşüncelerini paylaş
Rapor

Apktuke'i seçtiğiniz için teşekkürler!

Sayfa bilgilerini gönder

Ekran görüntüsü ekle

APK dosyasını indiremiyorum
APK dosyasını kuramıyorum
Dosya desteklenmiyor
Dosya mevcut değil
Güncelleme talebi
Diğerleri
Karşıya Yükle (Belge veya Resim)