Dummy Nation APK 1.7.2

Icon Dummy Nation APK 1.7.2
★★★★★ ★★★★★
Rapor

Dummy Nation Game İçerisinde Ülkeni Seçebilir, Stratejini Geliştirebilir Ve Gerçekçi Bir Savaşa Katılabilirsiniz! Dummy National İnsurance Number Uk Sizi Bekliyor!

Bilgisi Dummy Nation

İsim Dummy Nation
Güncellenmiş
İle Uyumlu Android 5.0+
Son Sürüm 1.7.2
Boyut 7 MB
Kategori Alet
Geliştirici I'm Possible Training
Fiyat Bedava
Şimdi İndir

Dummy Nation APK Nedir?

Ekonomik, askeri ve siyasi stratejiniz ile birlikte diğer ülkelerle diplomasi yapabileceğiniz, müttefik sahibi olabileceğiniz ve diğer ülkeler üzerinde üstünlük kurma amacıyla oynayabileceğiniz mobil bir oyunudur.

Oyun içerisindeki en önemli nokta askeri gücünüzü artırmaktır. Askeri gücünüz ne kadar yüksekse, diğer ülkeleri ele geçirmeniz o kadar kolay olacaktır. Araştırma ve geliştirmelere ekonomi ayırarak son teknoloji askeri birimlere sahip olabilirsiniz.

Dummy Nation Mobile oyunu içerisinde zaman akışını hızlandırabilir, özelliklerini kullanarak kaynağa sahip olabilirsiniz. Diğer ülkelere saldırı yapabilir, düşman ülkelerden korunmak için savunma stratejisi geliştirebilirsiniz.

Dummy Nation İndir PC ve akıllı cihazlarınızda oynayabileceğiniz bir oyundur. Oyunu ücretsiz olarak sitemizden indirebilirsiniz. Android ve iOS cihazlarınızda rekabet dolu bir strateji mücadelesine katılabilirsiniz.

Dummy Nation APK oyunu içerisinde saldırı, diploması, barış gibi kararları doğru bir şekilde vermeniz sizi başarıya götürecektir. Bütçenizi geliştirmek için ticari faaliyetlere de dikkat etmeniz gerekmektedir.

Dummy Nation APK oyunu, “Alejandro Hernández Ferrero” isimli geliştirici tarafından geliştirilmiştir. Heyecanlı bir stratejik mücadele deneyimini ile birlikte kullanıcılara sunmaktadır.

Şimdi İndir
Daha İlginç Uygulamalar Keşfedin
Düşüncelerini paylaş
Rapor

Apktuke'i seçtiğiniz için teşekkürler!

Sayfa bilgilerini gönder

Ekran görüntüsü ekle

APK dosyasını indiremiyorum
APK dosyasını kuramıyorum
Dosya desteklenmiyor
Dosya mevcut değil
Güncelleme talebi
Diğerleri
Karşıya Yükle (Belge veya Resim)