Dude Theft Wars APK 0.9.0.8f

Icon Dude Theft Wars APK 0.9.0.8f
★★★★★ ★★★★★
Rapor

Dude Theft Wars APK Men İle Açık Dünya İçerisinde Özgürce İstediğinizi Yapabilirsiniz. Dude Theft Wars APK İndir Ve Arkadaşlarınla Birlikte Oyuna Başla!

Bilgisi Dude Theft Wars

İsim Dude Theft Wars
Güncellenmiş
İle Uyumlu Android 5.0+
Son Sürüm 0.9.0.8f
Boyut 219.94 Mb
Kategori Aksiyon
Geliştirici Poxel Studios Games
Fiyat Bedava
Google Play Linki com.PoxelStudios.DudeTheftAuto
Şimdi İndir

Dude Theft Wars Nedir? 

Dude Theft Wars APK oyunu eğlenceli bir fizik tabanı üzerine kurulmuş, açık dünyada geçen bir Sandbox oyunudur.

Sandbox oyunları, kullanıcının belirli bir hikayeye bağlı kalmadan açık dünyada serbestçe eğlenmelerine olanak tanıyan oyun türüdür.

İsterseniz Dude Theft Wars APK 2022 oyunun sunduğu hikaye modunda, çevrimdışı olarak görevleri yerine getirebilir ya da çevrimiçi çok oyunculu oynayarak arkadaşlarınızla keyifli vakit geçirebilirsiniz.

Mafya şehri içerisinde araba sürebilir, banka soygununa kadar suçlara karışabilir, çeşitli silahları ve el bombalarını kullanarak saldırı yapabilirsiniz. Dude Theft Wars APK Download ile oyunu, Android cihazınıza indirebilirsiniz.

Nişancı içerisinde çevrimiçi olarak rakip oyuncularla karşılaşabilir, birçok harita içerisinde rakip oyuncularla rekabete girebilirsiniz.

Ayrıca oyun uçak kullanma, helikopter gezisine çıkma gibi deneyimler sunmaktadır. Oyun içerisinde bulunan mini oyunlar ile spor oyunları oynayabilir, taksi şoförü olabilir, zombi mücadelesine katılabilir ve ödüller kazanabilirsiniz.

“Poxel Studios Games” tarafından kullanıcılara sunulan Dude Theft Wars APK oyunu içerisinde aksiyon ve macera yaşayabilir ve özgürce istediğiniz gibi vakit geçirebilirsiniz.

Şimdi İndir
Daha İlginç Oyunlar Keşfedin
Düşüncelerini paylaş
Rapor

Apktuke'i seçtiğiniz için teşekkürler!

Sayfa bilgilerini gönder

Ekran görüntüsü ekle

APK dosyasını indiremiyorum
APK dosyasını kuramıyorum
Dosya desteklenmiyor
Dosya mevcut değil
Güncelleme talebi
Diğerleri
Karşıya Yükle (Belge veya Resim)