Du Recorder Premium APK 2.4.6.2

Icon Du Recorder Premium APK 2.4.6.2
★★★★★ ★★★★★
Rapor

DU Recorder Pro APK Uygulamasını Kullanarak Ekran Kaydı Yaparken, Canlı Yayın Açabilirsiniz. DU Screen Recorder Premium APK İle Yeni Özellikleri Keşfedin!

Bilgisi Du Recorder Premium

İsim Du Recorder Premium
Güncellenmiş
İle Uyumlu Android 5.0+
Son Sürüm 2.4.6.2
Boyut 29 MB
Kategori Video Oynatıcı & Düzenleyici
Geliştirici DU Recorder
Fiyat Bedava
Şimdi İndir

DU Recorder Pro Nedir?

Akıllı cihazlarımız üzerinde yaptığımız işlemleri bir başkasına göstermek ya da anlatmak için ekran kaydı yapabilmekteyiz. DU Recorder Full APK isimli uygulama, bu işlemi profesyonel olarak yapmamıza ve istersek canlı yayına bağlanmamıza olanak tanımaktadır.

“DU Recorder” tarafından geliştirilen mobil uygulama, canlı yayın yaparken işinize yarayacak araçları içerisinde bulundurmaktadır. Ayrıca video düzenlemelerini de uygulama üzerinden yapabilirsiniz.

DU Recorder Full Version APK ile ekranınızı kayıt etmeye başladığınızda; Facebook, Twitch ve Youtube gibi sosyal platformlarda yayın başlatabilir, canlı olarak takipçilerinize sunabilirsiniz.

DU Screen Recorder Full Version APK uygulaması ile ekran kaydını alırken, cihazınızın ön kamerasını aynı anda açabilir, ekran kaydının üzerine canlı görüntünüzü de ekleyebilirsiniz.

DU Recorder Premium APK uygulamasını kullanarak profesyonel bir yayıncı olabilirsiniz. Videolarınızı düzenleyebilir, kayıtlarınızı sosyal platformlarda canlı olarak yayınlayabilirsiniz.

Şimdi İndir
Daha İlginç Uygulamalar Keşfedin
Düşüncelerini paylaş
Rapor

Apktuke'i seçtiğiniz için teşekkürler!

Sayfa bilgilerini gönder

Ekran görüntüsü ekle

APK dosyasını indiremiyorum
APK dosyasını kuramıyorum
Dosya desteklenmiyor
Dosya mevcut değil
Güncelleme talebi
Diğerleri
Karşıya Yükle (Belge veya Resim)