Drops Premium APK 38.15

Icon Drops Premium APK 38.15
★★★★★ ★★★★★
Rapor

Download Drops Premium APK Uygulamasının Premium Özelliklerini Ücretsiz Olarak Kullanabilirsiniz! Drops App Premium APK İle Yeni Bir Dil Öğrenmek Artık Çok Kolay!

Bilgisi Drops Premium

İsim Drops Premium
Güncellenmiş
İle Uyumlu Android 5.1+
Son Sürüm 38.15
Boyut 374.56 Mb
Kategori Eğitim
Geliştirici Drops Languages
Fiyat Bedava
Google Play Linki com.languagedrops.drops.international
Şimdi İndir

Drops Premium APK 2022 Nedir?

Oyun ve araçları kullanarak İngilizce dahil, 45 farklı dil içerisinde yeni kelimeler öğrenebilir, pratik yapabilir, ders alabilir ve kendinizi geliştirmeniz için sunulan avantajlardan faydalanabilirsiniz.

Drops Learn English Premium APK ile birlikte, yeni bir dil konuşmaya başlamak için kalıcı öğrenme yöntemlerini kullanarak, ilgilendiğiniz dil içerisindeki en çok kullanılan kelimeleri çalışmaya başlayabilirsiniz.

Drop APK Premium Account ile uygulaması üzerinde ücretli olarak sunulan özellikleri hiçbir ücret ödemeden kullanmaya başlayabilirsiniz. Uygulama içerisindeki keyifli oyunlara katılarak öğrendiğiniz bilgileri tekrar edebilirsiniz.

Drops Learn English Premium APK uygulaması, akılda kalıcı görseller ve mini oyunlardan oluşmaktadır. Eğlenceli ve kalıcı bir şekilde kelime ezberlemek için dil bilimcileri tarafından tasarlanmıştır.

Drops Premium APK uygulaması, “Drops Languages” tarafından geliştirilmiştir. Uzman eğitmenler uygulamanın geliştirilmesinde katkıda bulunmuştur. Yeni bir dil öğrenmek için kullanabileceğiniz donanımlı bir

Şimdi İndir
Daha İlginç Uygulamalar Keşfedin
Düşüncelerini paylaş
Rapor

Apktuke'i seçtiğiniz için teşekkürler!

Sayfa bilgilerini gönder

Ekran görüntüsü ekle

APK dosyasını indiremiyorum
APK dosyasını kuramıyorum
Dosya desteklenmiyor
Dosya mevcut değil
Güncelleme talebi
Diğerleri
Karşıya Yükle (Belge veya Resim)