DroidCam Pro APK 6.15

Icon DroidCam Pro APK 6.15
★★★★★ ★★★★★
Rapor

Droidcam Pro PC İle Telefonunuzu, Tabletinizi Ve diğer Android Cihazlarınızı Web Kamerasına Dönüştürmek İster Misiniz? Droidcam Pro İndir Ve Kullanmaya Başla!

Bilgisi DroidCam Pro

İsim DroidCam Pro
Güncellenmiş
İle Uyumlu Android 5.0+
Son Sürüm 6.15
Boyut 1.8 MB
Kategori Alet
Geliştirici Dev47Apps
Fiyat $5.49
Google Play Linki com.dev47apps.droidcamx
Şimdi İndir

Droidcam OBS Pro APK Nedir?

Droidcam Pro İOS ve Android akıllı cihazları bilgisayara bağlayarak web kamerasına dönüştüren bir programdır. Sohbetlerde, konferanslarda, canlı yayınlarda ve diğer programlar için kullanılabilmektedir.

Mobil uygulaması telefon ve tablet gibi cihazları bilgisayarınız için kameraya dönüştürmektedir. Droidcam Pro PC Full uygulaması, “Dev47Apps” isimli geliştirici tarafından kullanıcılara sunulmaktadır.

Droidcam Pro APK PC uygulaması, bilgisayarınıza tanımlayacağınız diğer cihazlarınız ile doğrudan etkileşime geçmektedir. Wifi ve USB kablo ile gerçekleştirilen bu bağlantı, görüntü iletimini sağlamaktadır.

Sevdiklerinizle ve ailenizle konuşurken, iş görüşmesi yaparken, toplantıdayken ve okuldaki çevrimiçi dersinize katılırken, uygulamasını rahatlıkla kullanabilirsiniz. Droidcam Pro PC İndir linkini kullanarak mobil uygulamayı indirebilirsiniz.

Droidcam X Pro APK uygulaması, “PEGI 3” sertifikası ile birlikte sunulmaktadır. İlgili sertifika tüm yaş gruplarındaki kullanıcıların uygulamayı kullanabileceğini ifade etmektedir.

Hiçbir ücret ödemeden Droidcam Pro APK uygulamasını sitemizden cihazlarınıza indirebilirsiniz. Ücretsiz kullanım özelliklerinden bir şekilde faydalanmak ister misiniz?

Şimdi İndir
Daha İlginç Uygulamalar Keşfedin
Düşüncelerini paylaş
Rapor

Apktuke'i seçtiğiniz için teşekkürler!

Sayfa bilgilerini gönder

Ekran görüntüsü ekle

APK dosyasını indiremiyorum
APK dosyasını kuramıyorum
Dosya desteklenmiyor
Dosya mevcut değil
Güncelleme talebi
Diğerleri
Karşıya Yükle (Belge veya Resim)