Driving Zone 2 APK 0.8.8.5

Icon Driving Zone 2 APK 0.8.8.5
★★★★★ ★★★★★
Rapor

Driving Zone 2 APK İle Kemerlerinizi Bağlayın! Heyecanlı Bir Yarış Deneyimine Katılın! Driving Zone 2 Lite APK İndir Hemen Oynamaya Başla!

Bilgisi Driving Zone 2

İsim Driving Zone 2
Güncellenmiş
İle Uyumlu Android 5.0+
Son Sürüm 0.8.8.5
Boyut 63.60 Mb
Kategori Yarış
Geliştirici AveCreation
Fiyat Bedava
Google Play Linki com.avecreation.drivingzone2pro
Şimdi İndir

Driving Zone 2: Car simulator Nedir? 

Olağanüstü grafikler ile gerçekçi araç sürüş mekaniğinin birleştiği bir mobil yarış oyunudur. “AveCreation” isimli geliştirici tarafından tasarlanan oyun, tüm yaş gruplarındaki oyunculara sunulmaktadır.

Oyun içerisinde araçları istediğiniz gibi kullanarak sürüş tecrübesini deneyimleyebilirsiniz. Trafik kurallarına uyan sakin bir sürücü olabilir, aracınızın limitlerini zorlayarak hızlanabilir, diğer araba yarışçılarına kendinizi kanıtlayabilirsiniz.

Sürüş esnasında diğer araçlara ve polislere oldukça dikkat etmeniz gerekmektedir. Gece ve gündüz döngüsünü içerisinde bulunduran oyun, kaliteli grafiklere sahiptir.

Driving Zone 2 APK Son Sürüm oyunu içerisinde aracınızı kişiselleştirebilirsiniz. Motorunuzun performansını artırabilir, süspansiyonlarınızı ayarlayabilir, aracınıza nitro eklentisi yapabilirsiniz.

Driving Zone 2 Lite APK iOS ve Android sistemli cihazlar için geliştirilmiştir. Driving Zone 2 APK Obb dosyaları ile birlikte sitemizde bulunmaktadır. Oyunu sitemizden indirerek oyun deneyimini tecrübe etmeye başlayabilirsiniz.

Driving Zone 2 APK oyununu çevrimiçi ve çevrimdışı olarak oynayabilirsiniz. Şehirdeki yarışçılara yeteneğinizi göstermeye hazır mısınız?

Şimdi İndir
Daha İlginç Oyunlar Keşfedin
Düşüncelerini paylaş
Rapor

Apktuke'i seçtiğiniz için teşekkürler!

Sayfa bilgilerini gönder

Ekran görüntüsü ekle

APK dosyasını indiremiyorum
APK dosyasını kuramıyorum
Dosya desteklenmiyor
Dosya mevcut değil
Güncelleme talebi
Diğerleri
Karşıya Yükle (Belge veya Resim)