Driving School 2017 APK 5.9

Icon Driving School 2017 APK 5.9
★★★★★ ★★★★★
Rapor

Driving School 2017 APK oyununu indirin ve farklı yerlerde birçok araba ile sürüşe başlayın! Driving School 2017 ile tüm özellikleri keşfedin!

Bilgisi Driving School 2017

İsim Driving School 2017
Güncellenmiş
İle Uyumlu Android 5.0+
Son Sürüm 5.9
Boyut 53.67 Mb
Kategori Yarış
Geliştirici Ovidiu Pop
Fiyat Bedava
Google Play Linki com.ovilex.drivingschool2017
Şimdi İndir

Driving School 2017 APK Nedir?

+15 farklı harita üzerinde araba sürmeyi öğrenebileceğiniz, seviyeleri tamamlamak için sürüş mücadelesine katılabileceğiniz, yeteneklerinizi geliştirmek için pratik yapabileceğiniz ve 3 boyutlu grafiklerin tadını çıkarabileceğiniz bir mobil oyunudur.

Oyunu içerisinde +90 farklı arabayı kullanabilir, otobüs, kamyon ve araba ehliyeti almaya çalışabilirsiniz. +80 farklı seviye içerisinde mücadeleye katılabilir, seviyeleri tamamlamak için yeteneklerinizi sergileyebilirsiniz.

Multiplayer oyun modları içerisinde bayrak yakalama mücadelesine girebilir, yarışlara katılabilir, Driving School 2017 APK Eski Surum ardından gelen nesil hava grafikleriyle sürüş yapabilirsiniz.

Driving School 2017 Android oyun platformlarında gerçekçi araç içi dizayn ve tasarımıyla dikkatleri üzerine toplamıştır. Driving School 2017 Oyun İndir ile cihazlarınıza mobil oyunu sitemizden yükleyebilirsiniz.

Driving School 2017 APK oyunu, “Ovidiu Pop” tarafından geliştirilmiştir. Eğitici, öğretici ve aynı zamanda eğlenceli yarış özelliklerini birlikte sunan destekli bir simülasyon oyunudur.

Şimdi İndir
Daha İlginç Oyunlar Keşfedin
Düşüncelerini paylaş
Rapor

Apktuke'i seçtiğiniz için teşekkürler!

Sayfa bilgilerini gönder

Ekran görüntüsü ekle

APK dosyasını indiremiyorum
APK dosyasını kuramıyorum
Dosya desteklenmiyor
Dosya mevcut değil
Güncelleme talebi
Diğerleri
Karşıya Yükle (Belge veya Resim)