Drift Max Pro APK 2.5.25

Icon Drift Max Pro APK 2.5.25
★★★★★ ★★★★★
Rapor

Drift Max Pro APK İndir Drift Yaparak Yarışmaya Başla! Tüm Arabaları Açmak İçin Para Kullan! Drift Max Pro APK Android Nedir Birlikte Bakalım!

Bilgisi Drift Max Pro

İsim Drift Max Pro
Güncellenmiş
İle Uyumlu Android 5.0+
Son Sürüm 2.5.25
Boyut 82.73 Mb
Kategori Yarış
Geliştirici Tiramisu
Fiyat Bedava
Google Play Linki com.tiramisu.driftmax2
Şimdi İndir

Drift Max Pro

Araba yarışlarını seviyorsanız, aracınızı kullanırken drift yapmaktan keyif alıyorsanız, bu oyun size hitap ediyor. Lüks spor otomobillere eğlenceli drift yapabileceğiniz bu oyunda, internet bağlantısı olmadan yarış yapabilirsiniz.

Kaliteli grafiklerle oynayabileceğiniz bu oyun “Tiramisu Yayıncılık” tarafından Android ve iOS işletim sistemini kullanan cihazlarda desteklenmektedir.

Oyunda kullanıcılara sunulmuş farklı modlar bulunmaktadır. Örneğin, kariyer yaparak; nakit para kazanabilir, aracınızı yükseltmek için kullanılan kartlar ve altın gibi varlıklar kazanabilirsiniz. Drift Max Pro Para İndir arabanı istediğin gibi geliştir!

Çevrimiçi oyunlara katılarak, arkadaşlarınızla yada diğer oyuncularla rekabet içine girebilirsiniz. Drift Max Pro APK Son Surum kullanarak uygulamanın güncel versiyonunu oynayabilirsiniz.

Oyun içinde size verilen görevleri tamamlayarak ödül kazanabilirsiniz. Görevler her gün yenilenmektedir ve zorluğuna göre değişmektedir.

Oyuncuların keyifle oynadığı, grafik detaylarıyla kaliteli bir oyun deneyimi yaşatan Dirift Maks Pro APK oyunda hızla ilerlemenize yardımcı olur.

Şimdi İndir
Daha İlginç Oyunlar Keşfedin
Düşüncelerini paylaş
Rapor

Apktuke'i seçtiğiniz için teşekkürler!

Sayfa bilgilerini gönder

Ekran görüntüsü ekle

APK dosyasını indiremiyorum
APK dosyasını kuramıyorum
Dosya desteklenmiyor
Dosya mevcut değil
Güncelleme talebi
Diğerleri
Karşıya Yükle (Belge veya Resim)