Drift Max City APK 6.0

Icon Drift Max City APK 6.0
★★★★★ ★★★★★
Rapor

Drift Max City - Şehir Yarışı İle Rakiplerinizi Geride Bırakmak İçin Hız Sınırlarını Zorlayın! Drift Max City APK Oyun İndir Ve Özelliklerini Kullan!

Bilgisi Drift Max City

İsim Drift Max City
Güncellenmiş
İle Uyumlu Android 5.0+
Son Sürüm 6.0
Boyut 141.04 Mb
Kategori Yarış
Geliştirici Tiramisu
Fiyat Bedava
Google Play Linki tr.com.tiramisu.driftmaxcity
Şimdi İndir

Drift Max City APK Nedir?

Drift yaparak lastiklerinden alev çıkana kadar yanlamaya hazır mısın? Drift Max City Şehirde Araba Sürme Yarışı APK oyunu içerisinde eğlenceli bir drift mücadelesi seni bekliyor!

Drift Max City Car Racing APK oyunu, detaylı olarak geliştirilen 3 boyutlu grafiklere sahiptir. Ayrıca oyun içerisinde 13’den fazla spor drift arabası bulunmaktadır. ile birlikte istediğiniz araca kolayca sahip olabilirsiniz.

Drift Max City APK Son Sürüm ile oyunun güncel versiyonunu Android ve iOS sistemli akıllı cihazlarınızdan oynayabilirsiniz. Drift Max City Car Racing APK ile birlikte +6 yarış pisti üzerinde yeteneklerinizi sergileyebilirsiniz.

Drift Max City APK İndir ile oyununu sitemizden cihazlarınıza ücretsiz olarak indirebilirsiniz. Kamera açılarını drift yaparken değiştirebilir, birçok ödüle kolayca ulaşabilirsiniz.

Drift Max City APK oyunu, “Tiramisu” isimli oyun geliştiricisi tarafından kullanıcılara sunulmuştur. Birçok farklı ile birlikte oynayabileceğiniz bir araba yarışı oyunudur.

Şimdi İndir
Daha İlginç Oyunlar Keşfedin
Düşüncelerini paylaş
Rapor

Apktuke'i seçtiğiniz için teşekkürler!

Sayfa bilgilerini gönder

Ekran görüntüsü ekle

APK dosyasını indiremiyorum
APK dosyasını kuramıyorum
Dosya desteklenmiyor
Dosya mevcut değil
Güncelleme talebi
Diğerleri
Karşıya Yükle (Belge veya Resim)