Dream League Soccer 2022 APK 10.230

Icon Dream League Soccer 2022 APK 10.230
★★★★★ ★★★★★
Rapor

Dream League Soccer 2022 para ve elmas Oyununda Güncel Kadrolar Ve Yenilenmiş Grafikler Olağanüstü Bir Deneyim Sunuyor! DLS 2022 APK Menu İle Futbol Mücadelesine Hazır Mısınız?

Bilgisi Dream League Soccer 2022

İsim Dream League Soccer 2022
Güncellenmiş
İle Uyumlu Android 5.0+
Son Sürüm 10.230
Boyut 490.00 Mb
Kategori Spor
Geliştirici First Touch Games Ltd.
Fiyat Bedava
Şimdi İndir

Dream League Soccer 2022 Nedir?

4000’nin üzerinde lisanslı FIFPro™ oyuncusu ile birlikte, futbol keyfini doyasıya yaşamanız için geliştirilen mobil oyundur. “First Touch Games Ltd.” tarafından yayınlanmıştır.

Dünyada bulunan en iyi futbol takımlarına karşı mücadeleye girebileceğiniz oyun, 3 boyutlu grafikler, akıcı oyun mekaniği ve etkileyici spiker yorumları ile birlikte mükemmel bir oyun deneyimi sunmaktadır.

Dream League Soccer 2022 APK Indir Son Sürüm oyununda yöneticinizi kişiselleştirebilirsiniz. Saç modelini seçebilir, istediğiniz tarzdaki kıyafet seçimini yapabilirsiniz.

Oyuncularınızı yükseltebilir, yeteneklerini en üst düzeye çıkartmak için antrenman planlayabilirsiniz. Stadyumunuzu ve tesislerinizi geliştirebilirsiniz. Dream League Live ile diğer oyuncularla mücadele edebilirsiniz.

Dream League 2022 para ve elmas oyunu, yenilenmiş animasyonlar ve yenilenmiş yapay zeka ile karşımıza çıkmaktadır. Akıllı cihazınızdan etkileyici bir futbol deneyimini hemen tecrübe etmek ister misiniz?

DLS 22 APK İndir ile oyunu sitemizden Android cihazınıza indirebilirsiniz. Küresel sıralamalarda yer almak için dünyanın en iyi takımlarına karşı mücadeleye girebilirsiniz.

Dream League Soccer 2022 APK Menü Modu oyununda yeteneğini kanıtlamış ünlü futbolcular ile sözleşmeler imzalayarak, hayalinizdeki efsane futbol takımını oluşturmaya hazır mısın 

Şimdi İndir
Daha İlginç Oyunlar Keşfedin
Düşüncelerini paylaş
Rapor

Apktuke'i seçtiğiniz için teşekkürler!

Sayfa bilgilerini gönder

Ekran görüntüsü ekle

APK dosyasını indiremiyorum
APK dosyasını kuramıyorum
Dosya desteklenmiyor
Dosya mevcut değil
Güncelleme talebi
Diğerleri
Karşıya Yükle (Belge veya Resim)