Dream League Soccer 2021 APK 10.170

Icon Dream League Soccer 2021 APK 10.170
★★★★★ ★★★★★
Rapor

Dream League Soccer 2021 APK İndir! Takımını Oluştur Ve Rakiplerinle Yeşil Sahada Mücadeleye Başla! Dream League Soccer 2021 APK para ve elmas İndir Ödüller Kazan!

Bilgisi Dream League Soccer 2021

İsim Dream League Soccer 2021
Güncellenmiş
İle Uyumlu Android 5.0+
Son Sürüm 10.170
Boyut 539.62 Mb
Kategori Spor
Geliştirici First Touch Games Ltd.
Fiyat Bedava
Google Play Linki com.firsttouchgames.dls7
Şimdi İndir

Dream League Soccer 2021 Nedir?

4000’den fazla oyuncuyla takımınızı oluşturabileceğiniz, dünyadaki önde gelen futbol takımlarına karşı mücadele edebileceğiniz futbol oyunudur.

Oyunun grafikleri, 3d efektleriyle birlikte kaliteli bir deneyim sunmaktadır. Oyunda, oyuncuların hareketleri, gol sevinçleri gibi detaylara yer verilmiştir. Bu detaylar gerçekçi bir deneyim yaşatmaktadır.

DLS 2021 APK ile bulunduğunuz grup içerisindeki diğer takımlarla mücadele edebilirsiniz, takımınıza kupa kazandırabilirsiniz.

Oyun içerisinde kendi stadyumunuz bulunmaktadır. Bu stadyum içerisine yeni tesisler ekleyebilirsiniz. Örneğin, ekleyeceğiniz eğitim tesisi prestijinizi arttıracaktır.

Dünyadaki diğer oyuncularla mücadele etmenize olanak tanıyan bu uygulamada, sezonlara katılabilirsiniz. Dream League Soccer 2021 APK İndir Son Sürüm olarak oyunu deneyimle!

Oyun, +4 yaş sınırını ile tavsiye edilmektedir ve uygulama Android ve iOS destekli cihazlarda kullanılabilir. “First Touch Games Ltd.” uygulamanın geliştiricisidir.

Dream League Soccer 2021 APK Menü ayrıca “PEGI 3” sertifikasına sahiptir. PEGI3 tüm yaş gruplarındaki oyuncuların, olumsuz etkilere maruz kalmadan oyunu oynayabileceklerini ifade eder.

Şimdi İndir
Daha İlginç Oyunlar Keşfedin
Düşüncelerini paylaş
Rapor

Apktuke'i seçtiğiniz için teşekkürler!

Sayfa bilgilerini gönder

Ekran görüntüsü ekle

APK dosyasını indiremiyorum
APK dosyasını kuramıyorum
Dosya desteklenmiyor
Dosya mevcut değil
Güncelleme talebi
Diğerleri
Karşıya Yükle (Belge veya Resim)