Dream League Soccer 2020 APK 10.230

Icon Dream League Soccer 2020 APK 10.230
★★★★★ ★★★★★
Rapor

Dream League Soccer 2020 Para Ve Elmas Özelliklerini Kullanarak Kadronu Oluştur! Dream League Soccer 2020 APK Galatasaray İndir APK İle Futbol Takımını Kur!

Bilgisi Dream League Soccer 2020

İsim Dream League Soccer 2020
Güncellenmiş
İle Uyumlu Android 5.0+
Son Sürüm 10.230
Boyut 507 MB
Kategori Spor
Geliştirici First Touch Games Ltd.
Fiyat Bedava
Şimdi İndir

Dream League Soccer 2020 Gold Edition Nedir?

Futbol takımınızı oluşturabileceğiniz, takımınızla lig ve kupa mücadelelerine katılabileceğiniz yeni oyuncuları kadronuza alabileceğiniz ve gerçekçi yapısıyla dikkat çeken bir futbol oyunudur.

Fenerbahçe taraftarıysanız Dream League Soccer 2020 Fenerbahçe APK İndir ile sevdiğinizi kulübün başına geçebilirsiniz. Galatasarayı destekliyorsanız takımınızı oluşturabilir, DLS 2020 Galatasaray Forması ile maçlara katılabilirsiniz.

Dream League Soccer 2020 Forma güncellemesi ile birlikte istediğiniz takımların formasını yunu içerisinde kullanabilirsiniz. Takımınızı kurduktan sonra sezonluk futbol mücadelelerine katılabilir, dünya üzerindeki sıralamalarda yer alabilirsiniz.

Dream League Soccer 2020 özellikleri ile birlikte eğlenceli futbol macerasına katılabilirsiniz. DLS 2020 APK Download ile mobil oyunu sitemizden indirebilirsiniz.

Dream League Soccer 2020 APK oyunu, “First Touch Games Ltd.” tarafından geliştirilmiştir. Futbol heyecanını doyasıya tecrübe edebileceğiniz bir oyunudur.

Şimdi İndir
Daha İlginç Oyunlar Keşfedin
Düşüncelerini paylaş
Rapor

Apktuke'i seçtiğiniz için teşekkürler!

Sayfa bilgilerini gönder

Ekran görüntüsü ekle

APK dosyasını indiremiyorum
APK dosyasını kuramıyorum
Dosya desteklenmiyor
Dosya mevcut değil
Güncelleme talebi
Diğerleri
Karşıya Yükle (Belge veya Resim)