Dream League Soccer 2019 APK 6.14

Icon Dream League Soccer 2019 APK 6.14
★★★★★ ★★★★★
Rapor

Dream League Soccer 2019 APK İndir Tamindir Keyifle Oyna! Dream League Soccer 2019 APK para ve elmas İndir Galatasaray Kadrosu Kurarak Rakiplerinle Karşılaş!

Bilgisi Dream League Soccer 2019

İsim Dream League Soccer 2019
Güncellenmiş
İle Uyumlu Android 4.4+
Son Sürüm 6.14
Boyut 71.97 Mb
Kategori Spor
Geliştirici First Touch Games Ltd.
Fiyat Bedava
Google Play Linki com.firsttouchgames.dls3
Şimdi İndir

Dream League Soccer Nedir?

Gerçek hayattaki lisanslı oyuncuları takımınıza transfer edebileceğiniz, kendi stadyumunuzu inşa edebileceğiniz, yeşil sahalarda takımınızla mücadele edebileceğiniz bir futbol oyunudur.

“First Touch Games Ltd.” isimli video oyun geliştiricisi tarafından, kullanıcılara sunulmaktadır. iOS ve Android sistemli cihazlar için tasarlanmıştır.

En iyi takımı kurmak, en değerli transferleri yapmak ve rakiplerinize karşı canlı maçlarda üstün gelmek amacıyla oynanmaktadır. Oyuncularınızı eğitebilir ve takımınızın performansını arttırabilirsiniz.

Oyuncularınızın saha dizilimini ayarlayabilir ve 6 farklı Lig içerisinde rakiplerinizle mücadele edebilirsiniz. Ayrıca, takımınızın formasını ve logosunu tasarlayıp kişiselleştirebilirsiniz.

Kupa için rakiplerinizi yenmeye çalışabilir turnuvalara, sezonlara ve etkinliklere katılarak, ödüller elde edebilirsiniz.

DLS 2019 Galatasaray İndir APK ile Galatasaray takımına sahip olabilirsiniz. Dream League Soccer 2019 APK olarak oynanabilmektedir.

Dream League Soccer 2019 APK içerisinde bulunan geliştirilmiş animasyonlar, keyifli bir oyun deneyimi sunmaktadır. Oyuna hemen başlamak için, oyunu sitemizden indirebilirsiniz.

Şimdi İndir
Daha İlginç Oyunlar Keşfedin
Düşüncelerini paylaş
Rapor

Apktuke'i seçtiğiniz için teşekkürler!

Sayfa bilgilerini gönder

Ekran görüntüsü ekle

APK dosyasını indiremiyorum
APK dosyasını kuramıyorum
Dosya desteklenmiyor
Dosya mevcut değil
Güncelleme talebi
Diğerleri
Karşıya Yükle (Belge veya Resim)