Dream League Soccer 2017 APK 4.10

Icon Dream League Soccer 2017 APK 4.10
★★★★★ ★★★★★
Rapor

Dream League Soccer 2017 APK Oyun İndir Ve Online Futbol Karşılaşmalarında Yeteneğini Sergile! Dream League Soccer 2017 APK İndir Ve Bedava Özellikleri Kullan!

Bilgisi Dream League Soccer 2017

İsim Dream League Soccer 2017
Güncellenmiş
İle Uyumlu Android 5.0+
Son Sürüm 4.10
Boyut 67 MB
Kategori Spor
Geliştirici First Touch Games Ltd.
Fiyat Free
Şimdi İndir

Dream League Soccer 2017 Gameplay

Mobil futbol oyunlarına yeni bir soluk getiren Dream League Soccer 2017 Kit oyunu, yeni özellikleri ile birlikte Türk oyuncuların gözdesi haline geldi. Üstelik mobil oyun kaynakları kullanıcıların erişimine sunuyor.

Mobil oyunu içerisinde kendi takımınızı kurabilir, oyuncularınızı seçebilir ve taktiklerinizi geliştirebilirsiniz. Dünyaca ünlü yıldız oyuncuları bir araya getirerek muhteşem bir futbol takımı oluşturabilirsiniz.

Futbol takımınızdaki oyuncularınızı anlık olarak kontrol ederek online maçlarda rakiplerinize karşı mücadele edebilirsiniz. Dream League Soccer 2017 Para Ve Elmas özelliklerine erişim sağlayabilirsiniz.

Dream League Soccer 2017 Beşiktaş Forma güncellemesinin ardından mobil oyun içerisinde Dream League Soccer 2017 Fenerbahçe Fantastik Forma yayınlandı.

Ayrıca Dream League Soccer 2017 Real Madrid Forma ve Dream League Soccer 2017 Barcelona Forma güncellemeleri oyuna eklendi. Yeni formalar eşliğinde futbol heyecanına katılmak için oyunu sitemizden indirebilirsiniz.

Mobil oyunu 3 boyutlu grafikler ve gerçekçi detaylar ile birlikte “First Touch Games Ltd.” tarafından geliştirilmiştir. Dream League Soccer 2017 APK İndir ve eğlenceye katıl!

Şimdi İndir
Daha İlginç Oyunlar Keşfedin
Düşüncelerini paylaş
Rapor

Apktuke'i seçtiğiniz için teşekkürler!

Sayfa bilgilerini gönder

Ekran görüntüsü ekle

APK dosyasını indiremiyorum
APK dosyasını kuramıyorum
Dosya desteklenmiyor
Dosya mevcut değil
Güncelleme talebi
Diğerleri
Karşıya Yükle (Belge veya Resim)