Dream League Soccer 2016 APK v3.06

Icon Dream League Soccer 2016 APK v3.06
★★★★★ ★★★★★
Rapor

Dream League Soccer 2016 İndir Google Play Alternatifiyle Kendi Futbol Takımını Kur! Dream League Soccer 2016 APK Para Ve Elmas Oyun İndir Ve Sahalarda Kendini Göster!

Bilgisi Dream League Soccer 2016

İsim Dream League Soccer 2016
Güncellenmiş
İle Uyumlu Android 5.0+
Son Sürüm v3.06
Boyut 50 MB
Kategori Spor
Geliştirici First Touch Games Ltd.
Fiyat Bedava
Şimdi İndir

Dream League Soccer 2016 APK Nedir?

Sahanızı, formanızı ve logonuzu tasarlayıp, takımınızı isimlendirebildiğiniz bir futbol simülatör oyunudur. Dream League Soccer 2016 APK Eski Sürüm keyfini veren bu oyununu sitemizden ücretsiz bir şekilde edinebilirsiniz.

Oyun içerisinde koçluk eylemlerinizle oyuncularınızı geliştirebilirsiniz. Takım kompozisyonunu ayarlayabilir ve maç içi planları organize edebilirsiniz. Çarpıcı grafikleri ve gerçekçi fiziği ile oyunu Dream League Soccer 2016 APK İndir komutu ile indirebilirsiniz.

DLS 2016 APK oyunu “First Touch Games Ltd.” tarafından Android cihazlarda oynanmak üzere yayınlanmıştır. Dream League Soccer 2016 Play Store üzerinden de yayınlanan oyunu sitemizden indirerek çeşitli özellikleri tamamen ücretsiz bir şekilde kullanabilirsiniz.

Yapacağınız transferler için ciddi miktarlar gerekebilir. Bunun için Dream League Soccer 2016 Para Ve Elmas özelliği ile kaynaklar elde edebilirsiniz.

En iyi takım neden sizin takımınız olmasın? Tüm oyuncularınızı geliştirin! Sitemizden DLS 2016 APK oyununu indir ve takımını kur! Yeşil sahalar seni bekliyor!

Şimdi İndir
Daha İlginç Oyunlar Keşfedin
Düşüncelerini paylaş
Rapor

Apktuke'i seçtiğiniz için teşekkürler!

Sayfa bilgilerini gönder

Ekran görüntüsü ekle

APK dosyasını indiremiyorum
APK dosyasını kuramıyorum
Dosya desteklenmiyor
Dosya mevcut değil
Güncelleme talebi
Diğerleri
Karşıya Yükle (Belge veya Resim)