Draw Joust APK 3.2.10

Icon Draw Joust APK 3.2.10
★★★★★ ★★★★★
Rapor

Draw Joust APK Son Sürüm İndir Ve Mobil Cihazından Oyunu Hemen Tecrübe Et! Draw Joust APK Download İle, Oyunu Sitemizden Android Sistemli Cihazına İndir! Eğlenceye Katıl!

Bilgisi Draw Joust

İsim Draw Joust
Güncellenmiş
İle Uyumlu Android 4.4+
Son Sürüm 3.2.10
Boyut 131.58 Mb
Kategori Aksiyon
Geliştirici VOODOO
Fiyat Bedava
Google Play Linki ru.galya.drawjoust
Şimdi İndir

Draw Joust! Nedir?

Kendi aracınızı çizerek rakibinize küçük bir alanda saldırı yapabileceğiniz, rakibinizi aracından düşürmek veya suya atmak amacıyla oynanan bir mobil oyundur.

Draw Joust APK 2022 oyunu, “VOODOO” isimli oyun geliştiricisi tarafından 10 yaş ve üzerindeki oyunculara sunulmuştur. iOS ve Android sistemli cihazlar için geliştirilen bir aksiyon oyunudur.

İki teker üzerine hayal gücünüz doğrultusunda sınırlı mürekkebinizle çizim yapabilir ve kendi aracınızı oluşturabilirsiniz. Araçlarınıza silah ekleyerek, silahlı saldırılar yapabilir ve rakibinizle savaşabilirsiniz.

Draw Joust Full APK oyununda, çoklu arenalarda yeteneğinizi gösterebilir, mızrak ve kılıç gibi takılabilir silahları aracınıza ekleyebilirsiniz.

Draw Joust APK ile, turnuvaya katılabilir ve oyunu kazanmak ve tüm düşmanlarınızı aşağı itmek için çeşitli stratejiler kullanabilirsiniz.

Draw Joust APK oyununu, Android sistemli cihazınızda hemen oynamaya başlayabilirsiniz. Oyunu, sitemizden indirebilirsiniz.

Şimdi İndir
Daha İlginç Oyunlar Keşfedin
Düşüncelerini paylaş
Rapor

Apktuke'i seçtiğiniz için teşekkürler!

Sayfa bilgilerini gönder

Ekran görüntüsü ekle

APK dosyasını indiremiyorum
APK dosyasını kuramıyorum
Dosya desteklenmiyor
Dosya mevcut değil
Güncelleme talebi
Diğerleri
Karşıya Yükle (Belge veya Resim)