DraStic DS Emulator APK r2.6.0.4a

Icon DraStic DS Emulator APK r2.6.0.4a
★★★★★ ★★★★★
Rapor

Drastic Ds Emulator APK Full İle, Tam Kurulumu Kullanmaya Başla! Drastic Ds Emulator APK 2022 İle, Nintendo Oyun Dünyasına Android Cihazından Giriş Yap!

Bilgisi DraStic DS Emulator

İsim DraStic DS Emulator
Güncellenmiş
İle Uyumlu Android 4.1+
Son Sürüm r2.6.0.4a
Boyut 11.50 Mb
Kategori Aksiyon
Geliştirici Exophase
Fiyat $4.99
Google Play Linki com.dsemu.drastic
Şimdi İndir

Drastic Ds Emulator Nedir?

“Exophase” isimli geliştirici tarafından sunulan, Android sistemli cihazlarda DS oyunlarını açmayı sağlayan bir emülatördür.

Nintendo oyunlarını tam performans ile Android cihazınızda oynayabileceğiniz bu emülatör aracılığı ile, oyunlardaki 3 boyutlu oyun görüntüsünü daha iyi bir hale getirmenize olanak tanınmıştır.

Drastic Ds Emulator APK Download Free ile birlikte, emülatör programını sitemizden indirebilirsiniz. Android sistemli cihazınızda Nintendo oyunlarını oynamanın keyfini yaşayabilirsiniz.

Drastic Ds Emulator APK New Version içerisinde bulunan yeniliklerle, oynadığınız oyunu istediğiniz zaman kaydedebilirsiniz. Oyun verilerinizi Google Drive’a yükleyebilirsiniz.

Drastic Ds Emulator APK Full Version ile güncel sürümü kullanabilirsiniz. Emülatörden tam performans almak için, kullandığınız cihazın en az 4 çekirdekli işlemciye sahip olması gerekmektedir.

Drastic Ds Emulator Premium APK ile, kolay arayüzlü bir emülatörü akıllı cihazınızda kullanmaya başlayabilirsiniz. Emülatör aracılığı ile, Android sistemli cihazınızda birçok oyunu keyifle oynayabilirsiniz.

Şimdi İndir
Daha İlginç Oyunlar Keşfedin
Düşüncelerini paylaş
Rapor

Apktuke'i seçtiğiniz için teşekkürler!

Sayfa bilgilerini gönder

Ekran görüntüsü ekle

APK dosyasını indiremiyorum
APK dosyasını kuramıyorum
Dosya desteklenmiyor
Dosya mevcut değil
Güncelleme talebi
Diğerleri
Karşıya Yükle (Belge veya Resim)