Dragon Mania APK 7.2.0e

Icon Dragon Mania APK 7.2.0e
★★★★★ ★★★★★
Rapor

Dragon Mania APK Kullanarak, Sihirli Bir Dünyada Maceraya Başlayın! Ejderhaları Eğitin, Yetiştirin! Dragon Mania APK Download İle, Oyunu Mobil Cihazınıza İndirin!

Bilgisi Dragon Mania

İsim Dragon Mania
Güncellenmiş
İle Uyumlu Android 5.0+
Son Sürüm 7.2.0e
Boyut 190.99 Mb
Kategori Simülasyon
Geliştirici Gameloft SE
Fiyat Bedava
Google Play Linki com.gameloft.android.ANMP.GloftDOHM
Şimdi İndir

Dragon Mania Nedir?

Sihirli bir dünyaya adım atarak ejderha sahibi olabileceğiniz, yeni türleri keşfederek kendi ejderha takımınızı kurabileceğiniz ve diğer ejderhalar ile rekabet içine girebileceğiniz bir oyundur.

Oyun içerisinde ejderhaları barındırabileceğiniz bir şehir inşa edebilirsiniz. Daha güçlü ejderhaları keşfetmek için araştırma yapabilirsiniz.

Kendi ejderhalarınız ile, yeni bebek ejderhalara sahip olabilirsiniz. Dragon Mania APK para ve elmas kullanarak, oyunda hızla ilerleyebilirsiniz.

Ejderhalarınızı eğitimlere göndererek oldukça güçlenmelerini sağlayabilirsiniz.

Özel görevlere katılarak bu tecrübeyi sonuna kadar yaşayabilirsiniz. Dragon Mania APK kullanarak, oyundaki görevleri çabuk tamamlayabilirsiniz.

Oyun, “Gameloft SE” sağlayıcısı tarafından kullanıcılara sunulmuştur. iOS ve Android işletim sistemli cihazlarınızda oyunu oynayabilirsiniz. Dragon Mania APK İndir ile, oyunu sitemizden indirebilirsiniz.

Vahşi ejderhaları eğitebileceğiniz ve üstün bir simülasyon deneyimi yaşayabileceğiniz Dragon Mania APK oyununda, ejderhalarla yakın bir bağ kurabilirsiniz.

Şimdi İndir
Daha İlginç Oyunlar Keşfedin
Düşüncelerini paylaş
Rapor

Apktuke'i seçtiğiniz için teşekkürler!

Sayfa bilgilerini gönder

Ekran görüntüsü ekle

APK dosyasını indiremiyorum
APK dosyasını kuramıyorum
Dosya desteklenmiyor
Dosya mevcut değil
Güncelleme talebi
Diğerleri
Karşıya Yükle (Belge veya Resim)