Dragon City APK 23.2.3

Icon Dragon City APK 23.2.3
★★★★★ ★★★★★
Rapor

Dragon City APK Kullanarak Ejderha Koleksiyonunu Geliştir! Dragon City Mobile APK İle Şehrini Oluştur, Ejderhalarını Eğit, Güçlendir Ve Savaşlara Katıl!

Bilgisi Dragon City

İsim Dragon City
Güncellenmiş
İle Uyumlu Android 4.4+
Son Sürüm 23.2.3
Boyut 114.23 Mb
Kategori Simülasyon
Geliştirici Socialpoint
Fiyat Bedava
Google Play Linki es.socialpoint.DragonCity
Şimdi İndir

Dragon City  

Ejderha ustası olma yolunda kullanıcıların birbirinden farklı +1000 adet ejderhaya ulaşabilecekleri sihirli bir dünyada geçen, simülasyon kategorisinde yer alan bir oyundur.

Dragon City APK ile diğer kullanıcılarla iletişim kurabilir ve ittifaklara katılarak, diğer kullanıcılarla birliktelik sağlayabilirsiniz.  

Dragon City Oyun Özellikleri

Kullanıcıların erişebilecekleri birçok elementte ejderhalar bulunmaktadır. Saf elemente sahip ejderhaları, başka ejderhalar ile birleştirip tatlı ve sevimli küçük melez ejderhalara sahip olabilirsiniz.

Oyun içerisinde adalar bulunmaktadır. Bu adaları inşa edebilir, özel adalarda düzenlenen haftalık etkinliklere katılabilirsiniz. Etkinliklerden elde ettiğiniz kıyafet ve deri çeşitleriyle ejderhalarınızı kişiselleştirebilirsiniz.

Farklı görevlerde başarı elde ederek kendinizi geliştirebilir ve Arena savaşlarına katılabilirsiniz. Dragon City APK İndir ve kazanacağın küre ödülleri ile ejderhalarını çok daha güçlü bir hale getir!

iOS ve Android tabanlı işletim sistemi kullanan cihazlarınızda oynayabileceğiniz Dragon City APK Son Sürüm, PEGI 7 sertifikası ile birlikte kullanıcılara sunulmuştur.

“Socialpoint” geliştiricisi ile kullanıcılara sunulan Dragon City APK oyunu içerisinde, +80 milyon oyuncu bulunmaktadır. Oyuna bir an önce katılarak ejderha ustaları arasındaki yerinizi alabilirsiniz!

Şimdi İndir
Daha İlginç Oyunlar Keşfedin
Düşüncelerini paylaş
Rapor

Apktuke'i seçtiğiniz için teşekkürler!

Sayfa bilgilerini gönder

Ekran görüntüsü ekle

APK dosyasını indiremiyorum
APK dosyasını kuramıyorum
Dosya desteklenmiyor
Dosya mevcut değil
Güncelleme talebi
Diğerleri
Karşıya Yükle (Belge veya Resim)