Drag Racing Streets APK 3.6.0

Icon Drag Racing Streets APK 3.6.0
★★★★★ ★★★★★
Rapor

Drag Racing Streets APK Para Sınırsız Olarak Sunuldu Ve İstediğiniz Gibi Harcayabilirsiniz! Drag Racing Streets APK Android Oyun Yarışlarına Katılmak İster Misiniz?

Bilgisi Drag Racing Streets

İsim Drag Racing Streets
Güncellenmiş
İle Uyumlu Android 5.0+
Son Sürüm 3.6.0
Boyut 434.62 Mb
Kategori Yarış
Geliştirici Square
Fiyat Bedava
Google Play Linki mobi.square.sr.android
Şimdi İndir

Drag Racing: Streets Nedir?

Kullanıcıya bırakılan eşsiz kişiselleştirme seçenekleri ile gerçekçi olarak tasarlanan ve tüm yaş gruplarındaki kullanıcılar için geliştirilen bir araba yarışı oyunudur.

Drag Racing Streets APK oyununda 150’den fazla yarış arabası içerisinden birisini seçebilir ve hayalinizdeki arabayı oluşturabilirsiniz.

Online olarak gerçek oyuncularla anlık yarışlara katılmanıza olanak sağlayan Download Drag Racing Street APK oyunu içerisinde, yarış pistleri, cadde, sokak ve köy yolları üzerinde sürüş yapabilirsiniz.

Drag Racing Streets APK Money ile sınırsız para kullanabilirsiniz. Arabanıza 35’ten fazla farklı parçayı satın alabilir ve kişiselleştirebilirsiniz.

Aracınıza eklemek istediğiniz yedek parçaları seçebilir, vites kutusu mekanik ayarlarınızı yapabilir, süspansiyon ayarlarını değiştirebilir, arabanızın motorunun performansını artırmak için yükseltme yapabilirsiniz.

Oyun içerisindeki arkadaşlarınızla mesajlaşarak sohbet edebilirsiniz. Drag Racing Streets APK ile yarış turnuvalarına katılım sağlayabilir, kendi yarış takımınızı kurabilir, düzenlenen Liglerde ünvan kazanabilirsiniz.

Drag Racing Streets APK oyunu, “Square” isimli geliştirici tarafından kullanıcılara sunulmuştur. Benzersiz ve özel görünümlü aracınızı oluşturarak rakiplerinizle rekabet dolu yarış mücadelesine başlamak ister misiniz?

Şimdi İndir
Daha İlginç Oyunlar Keşfedin
Düşüncelerini paylaş
Rapor

Apktuke'i seçtiğiniz için teşekkürler!

Sayfa bilgilerini gönder

Ekran görüntüsü ekle

APK dosyasını indiremiyorum
APK dosyasını kuramıyorum
Dosya desteklenmiyor
Dosya mevcut değil
Güncelleme talebi
Diğerleri
Karşıya Yükle (Belge veya Resim)