Dr Driving APK 1.70

Icon Dr Driving APK 1.70
★★★★★ ★★★★★
Rapor

Dr Driving APK Oyunu İle Görevleri Tamamla! Usta Bir Şoför Olmak İçin Kendini Geliştir! Dr Driving APK Para Kullanarak İstediğin Aracı Sürmeye Başla!

Bilgisi Dr Driving

İsim Dr Driving
Güncellenmiş
İle Uyumlu Android 4.1+
Son Sürüm 1.70
Boyut 10.74 Mb
Kategori Yarış
Geliştirici SUD Inc.
Fiyat Bedava
Google Play Linki com.ansangha.drdriving
Şimdi İndir

Dr. Driving Nedir?

Dr driving APK Son Sürüm oyunu, araba sürüş simülasyonunu tecrübe etmenize olanak tanıyan bir mobil oyundur. “SUD Inc.” isimli oyun geliştiricisi tarafından kullanıcılara sunulmuştur.

Android ve iOS işletim sistemine sahip tablet ve mobil cihazlarda oynanabilmektedir. Oyun içerisinde oldukça çeşitli görevler bulunmaktadır. Araba sürüşü yaparak bu görevleri tamamlamanız gerekmektedir.

Oyunda olabildiğince hızlı sürüş yaparak zamana karşı ve diğer araçlarla yarışabilirsiniz. Aracınızı hızlı park etmeniz gerekebilir ve yakıt tasarrufu yapmak için sakin bir sürüş yapmanız görevinizin bir parçası olabilir. Dr Driving APK Ücretsiz İndir ve heyecana katıl!

Herhangi bir kaza sonucunda arabanıza aldığınız hasarı oyun içerisinde onarabilirsiniz. Sürüş esnasında kamera açılarını değiştirebilir, isterseniz dikiz aynasını aktif hale getirebilirsiniz. Dr Driving APK İndir ve usta bir şoför olma yolunda sürüş yeteneğini geliştir!

Dr Driving APK oyunu ile eğlenceli görevleri tamamlayarak, keyifli bir oyun deneyimini tecrübe edebilirsiniz. Tamamladığınız görevler ile para kazanabilir, yeni arabaları satın alabilirsiniz.

Şimdi İndir
Daha İlginç Oyunlar Keşfedin
Düşüncelerini paylaş
Rapor

Apktuke'i seçtiğiniz için teşekkürler!

Sayfa bilgilerini gönder

Ekran görüntüsü ekle

APK dosyasını indiremiyorum
APK dosyasını kuramıyorum
Dosya desteklenmiyor
Dosya mevcut değil
Güncelleme talebi
Diğerleri
Karşıya Yükle (Belge veya Resim)