Doki Doki Literature Club APK 1.1.1

Icon Doki Doki Literature Club APK 1.1.1
★★★★★ ★★★★★
Rapor

Doki Doki Literature Club Plus İle Farklı Tarzlardan Etkilenmiş Bir Anime Hikayesini Yaşayın! Doki Doki Literature Club Türkçe Yama Sayesinde Ana Dilinizde Oynayın!

Bilgisi Doki Doki Literature Club

İsim Doki Doki Literature Club
Güncellenmiş
İle Uyumlu Android 5.0+
Son Sürüm 1.1.1
Boyut 32 MB
Kategori Rol Yapma
Geliştirici Brandon Harris
Fiyat Bedava
Şimdi İndir

Doki Doki Literature Club APK Türkçe Nedir?

Edebi tarzlardan etkilenen “Team Salvato” tarafından geliştirilmiş anime görsellerine sahip bir rol yapma oyunudur. Erkek bir lise öğrencisi olarak okulunuzdaki 4’lü kız grubu içerisinden hoşlandığınız biri vardır. Ona yakınlaşmak için yollar aramanız gerekmektedir.

Oyunda, kızların bulunduğu grup, bir edebiyat kulübüdür. Karakterinizle edebiyat sevdiğinizi iddia ederek bu kulübe girer ve amacınıza ulaşmak için seçimler yapmaya başlarsınız. Doki Doki Literature Club Plus Türkçe Yama ile seçimlerinizi ana dilinizde rahatça yapabilirsiniz.

Çetrefilli olaylar arasında fark edeceksiniz ki, hikaye hiç de normal değildir. Seçimlerinize çok dikkat etmeniz  gerekmektedir. Doki Doki Literature Club Song paketi ile sesler sayesinde tehlikeleri fark edebilirsiniz.

Çoğu platformdan kaldırılan oyununu sitemizden ücretsiz bir şekilde Doki Doki Literature Club Download indirme bağlantısıyla indirebilirsiniz. Hoşlandığınız kızı etkilemek için neler mi yapacaksınız? Seçimlerinizde bunu gösterin!

Seçimlerinizle şekillendirebileceğiniz bir anime hikayesi oyunu olan Doki Doki Literature Club APK oyununun gizemini çözebilir misiniz? İnternet üzerinde bir çok paylaşıma konu olan bu oyunu hemen indirin!

Şimdi İndir
Daha İlginç Oyunlar Keşfedin
Düşüncelerini paylaş
Rapor

Apktuke'i seçtiğiniz için teşekkürler!

Sayfa bilgilerini gönder

Ekran görüntüsü ekle

APK dosyasını indiremiyorum
APK dosyasını kuramıyorum
Dosya desteklenmiyor
Dosya mevcut değil
Güncelleme talebi
Diğerleri
Karşıya Yükle (Belge veya Resim)