Dji Fly APK 1.7.4

Icon Dji Fly APK 1.7.4
★★★★★ ★★★★★
Rapor

DJİ Fly App Download Center İle Birlikte Mobil Uygulamanın Son Sürümünü Kullanmaya Başlayabilirsiniz! DJİ Fly Safe İçerisinde Birçok Özellik Seni Bekliyor!

Bilgisi Dji Fly

İsim Dji Fly
Güncellenmiş
İle Uyumlu Android 5.0+
Son Sürüm 1.7.4
Boyut 376 MB
Kategori Video Oynatıcı & Düzenleyici
Geliştirici DJI TECHNOLOGY CO., LTD
Fiyat Bedava
Şimdi İndir

DJİ Fly APK Nedir?

DJİ markalı drone cihazlarınızı kullanmanızı ve kumanda etmenizi sağlayan mobil uygulaması, pratik bir arayüz ve kolay kullanımlı özellikleri ile birlikte kullanıcılara sunulmaktadır.

Mobil uygulaması yapay zeka desteği ile birlikte mükemmel bir kamera görüntüsünü sunmaktadır. Geniş açılı olarak kullanabileceğiniz kamera üzerinde kişisel ayarlamalar yapabilir, kumanda özelliklerini kullanabilirsiniz.

DJİ Fly APK Android ve iOS sistemli tüm cihazlar için geliştirilmiştir. İçerisinde her yaş grubundaki kullanıcının anlayabileceği uçuş eğitimleri bulunmaktadır.

Dronunuzu uçurmaya başlamadan önce DJİ Fly App 32 Bit APK içerisindeki eğitimleri tamamlayabilir, manevra kabiliyetinizi geliştirebilir, fotoğraf çekimi yapabilir ve mükemmel video kayıtlarını alabilirsiniz.

DJİ Fly App APK uygulamasının arayüzü içerisinden bulunduğunuz bölgedeki coğrafi özellikleri öğrenebilir, DJİ Fly APK İndir bağlantısını kullanarak sitemizden uygulamayı indirebilirsiniz.

DJİ Fly APK uygulaması, “DJI TECHNOLOGY CO., LTD” tarafından geliştirilmiştir. Türkçe arayüzü ile birlikte sunulan uygulama, drone uçuşlarını keyifli bir hale getirmektedir.

Şimdi İndir
Daha İlginç Uygulamalar Keşfedin
Düşüncelerini paylaş
Rapor

Apktuke'i seçtiğiniz için teşekkürler!

Sayfa bilgilerini gönder

Ekran görüntüsü ekle

APK dosyasını indiremiyorum
APK dosyasını kuramıyorum
Dosya desteklenmiyor
Dosya mevcut değil
Güncelleme talebi
Diğerleri
Karşıya Yükle (Belge veya Resim)