Dizipub APK 1.1

Icon Dizipub APK 1.1
★★★★★ ★★★★★
Rapor

Dizipub Twitter Ve Sosyal Platformlarda Tartışılan Popüler Bir Yayın Platformudur! Dizipub 24 Uygulamasını Sitemizden Android Cihazlarınıza İndirebilirsiniz!

Bilgisi Dizipub

İsim Dizipub
Güncellenmiş
İle Uyumlu Android 5.0+
Son Sürüm 1.1
Boyut 13 MB
Kategori Eğlence
Geliştirici Dizipub
Fiyat Bedava
Şimdi İndir

Dizipub APK Son Sürüm Nedir?

Güncel içerikleri yüksek görüntü kalitesi ile birlikte ücretsiz olarak izleyebileceğiniz bir uygulaması mı arıyorsunuz? Dizipub Android için sunulan en iyi yayın uygulamalarından birisidir.

Son çıkan filmleri izlemenize olanak tanıyan mobil uygulama içerisinde, aynı zamanda ödüllü filmler de yer almaktadır. Dizi serilerini izlemeye başlayabilir, yeni çıkan bölümleri güncel olarak takip edebilirsiniz.

1080p görüntü kalitesine kadar içerikleri izleyebilir, istediğiniz bir kategori üzerinde arama yapabilir ve filtreleme özelliklerini kullanabilirsiniz. Böylece izlemek istediğiniz içeriklere hızla ulaşabilirsiniz.

Dizipub Konuşanlar gibi birçok ünlü Tv programlarını da yayınlamaktadır. Ayrıca Dizipub Netflix içeriklerini de ücretsiz olarak sunmaktadır.

Gün içerisinde istediğiniz her an içerik izleyebileceğiniz uygulamasını reklamsız olarak kullanabilirsiniz. Mobil uygulamayı sitemizden Android ve iOS cihazlarınıza ücretsiz bir şekilde indirebilirsiniz.

Dizipub APK uygulaması ile izlemek istediğiniz içeriklerin IMDB puanlarını görebilir, dil ve altyazı seçimi yapabilir, içeriklerin yapım yıllarını öğrenebilirsiniz.

Şimdi İndir
Daha İlginç Uygulamalar Keşfedin
Düşüncelerini paylaş
Rapor

Apktuke'i seçtiğiniz için teşekkürler!

Sayfa bilgilerini gönder

Ekran görüntüsü ekle

APK dosyasını indiremiyorum
APK dosyasını kuramıyorum
Dosya desteklenmiyor
Dosya mevcut değil
Güncelleme talebi
Diğerleri
Karşıya Yükle (Belge veya Resim)