Dizipal24 APK 0.23

Icon Dizipal24 APK 0.23
★★★★★ ★★★★★
Rapor

Dizipal Güncel Adres Destekli Uygulamasını Akıllı Cihazlarınıza İndirebilirsiniz! Dizipal24 com Sitesinin Mobil Uygulamasını Kullanarak Sınırsız İçerik İzleyin!

Bilgisi Dizipal24

İsim Dizipal24
Güncellenmiş
İle Uyumlu Android 4.1+
Son Sürüm 0.23
Boyut 9 MB
Kategori Eğlence
Geliştirici walterblack1122
Fiyat Bedava
Şimdi İndir

Dizipal24 APK Home Nedir?

Mobil cihazlarınızdan film, dizi, tv şovları ve spor karşılaşmalarını izleyebileceğiniz bir uygulamayı kullanmaya başlamak ister misiniz?
Uygulama içerisinden farklı türlerdeki yüzlerce içeriğe ulaşabileceğiniz gibi, canlı izleme seçeneklerini kullanarak internet üzerinden yayın da izleyebilirsiniz. Dizipal24 Exxen platform içeriklerine erişim sağlayabilirsiniz.

​​Dizipal24 Twitter sayfasını takip edebilir, sosyal bir topluluğa katılabilirsiniz. Dizipal24 Netflix içeriklerini izleyebilirsiniz. İçerik izleme keyfini uygulaması ile sınırsız olarak tecrübe edebilirsiniz.

Dizipal24 Blutv platformuna da erişim imkanı sunmaktadır. Bu sayede, tek bir uygulama kullanarak en yeni ve en popüler içerikleri güncel bir şekilde izleyebilirsiniz.

Dizipal24 APK En Son Sürüm uygulaması ile güncel versiyonun akıcı arayüzünü kullanabilir, donma ve takılma gibi problemlerle karşılaşmadan içerik izleyebilirsiniz.

Dizipal24 Pro APK uygulaması, “walterblack1122” isimli geliştirici tarafından kullanıcılara sunulmuştur. İnternet aracılığı ile hizmet veren modlu bir içerik izleme platformudur.

Şimdi İndir
Daha İlginç Uygulamalar Keşfedin
Düşüncelerini paylaş
Rapor

Apktuke'i seçtiğiniz için teşekkürler!

Sayfa bilgilerini gönder

Ekran görüntüsü ekle

APK dosyasını indiremiyorum
APK dosyasını kuramıyorum
Dosya desteklenmiyor
Dosya mevcut değil
Güncelleme talebi
Diğerleri
Karşıya Yükle (Belge veya Resim)