Dizimia APK 1.5

Icon Dizimia APK 1.5
★★★★★ ★★★★★
Rapor

Dizi 4 Plus APK Reklamsız Uygulaması Akıllı Telefonunuzdan Hızlıca Yabancı Film Ve Dizilere Ulaşmanızı Sağlamaktadır. APK Dizi İzleme İçin Uygulamayı Kullanabilirsiniz.

Bilgisi Dizimia

İsim Dizimia
Güncellenmiş
İle Uyumlu Android 5.0+
Son Sürüm 1.5
Boyut 23.81 Mb
Kategori Eğlence
Geliştirici Yabancı Dizi
Fiyat Bedava
Şimdi İndir

Dizimia Nedir?

Kullanıcıların yabancı dizi izleme keyfini maksimum yaşaması için geliştirilen bir mobil uygulamadır. Uygulama içinden yabancı dizi serilerini ve yabancı filmleri izlemeniz mümkündür.

Uygulama “Yabancı Dizi” isimli geliştirici tarafından kullanıcılara sunulmuştur. Uygulamayı diğer dizi - film uygulamalarından ayıran birkaç özelliği bulunmaktadır.

Dizilla APK Premium uygulaması içerisinde tüm yabancı dizi serilerini bulundurmaktadır. Ayrıca izleyicilere kendilerini özgürce ifade edebilmeleri için bir platform sunmaktadır.

Uygulama kullanıcıları bu platform üzerinden izledikleri dizi ve filmlere yorum yapabilir. Yaptıkları eleştiriler ile tartışmalara da katılabilir. Diğer kullanıcılar ile mesajlaşabilir. Bu sayede sosyal çevrenizi de geliştirmeniz mümkündür.

Dizilla APK Son Sürüm uygulamasını kullanarak güncel içeriklere erişim sağlayabilirsiniz. Dizilla APK İndir Android ile uygulamanın güncel sürümünü sitemizden indirebilir ve hemen kullanmaya başlayabilirsiniz.

Dizimia APK uygulaması ile yabancı dizi izleme keyfini kaliteli dizi içerikleri ve geniş yabancı film arşivi ile birlikte üst seviyede tecrübe edebilirsiniz.

Şimdi İndir
Daha İlginç Uygulamalar Keşfedin
Düşüncelerini paylaş
Rapor

Apktuke'i seçtiğiniz için teşekkürler!

Sayfa bilgilerini gönder

Ekran görüntüsü ekle

APK dosyasını indiremiyorum
APK dosyasını kuramıyorum
Dosya desteklenmiyor
Dosya mevcut değil
Güncelleme talebi
Diğerleri
Karşıya Yükle (Belge veya Resim)