Dizigold APK 9.8.1

Icon Dizigold APK 9.8.1
★★★★★ ★★★★★
Rapor

DiziGold Supernatural Ve Daha Birçok Güncel İçeriği Kullanıcılara Sunuyor! DiziGold Yeni Adresi İle Birlikte Uygulamayı Sınırsız Olarak Kullanmak İster Misiniz?

Bilgisi Dizigold

İsim Dizigold
Güncellenmiş
İle Uyumlu Android 4.4+
Son Sürüm 9.8.1
Boyut 9.3 MB
Kategori Eğlence
Geliştirici Ateş Yazılım
Fiyat Bedava
Şimdi İndir

DiziGold Nedir?

Kullanıcıların popüler dizi serilerini ve son çıkan içerikleri güncel olarak izleyebilecekleri internet sitesi platformudur. Platform, akıllı cihaz kullanıcıları için mobil uygulamasını kullanıcılara sunmaktadır.

Mobil uygulama, internet sitesinin eksiksiz bir şekilde optimize edilmiş halidir. Kullanıcılar yerli ve yabancı dizileri izleyebilir, nefes kesen güncel içerikleri izleyerek eğlenceli vakit geçirebilirler.

Dizigold Net Yabancı Dizi izle ve ücretsiz kullanım avantajlarından faydalan! DiziGold Friends dizisini, DiziGold Ben 10 çizgi film serisini, DiziGold Çilek Kokusu gibi yerli dizileri ve çok daha fazlasını sizlere sunuyor!

DiziGold Online olarak çalışan bir uygulamasıdır. İnternet bağlantısı aracılığı ile akıllı cihazlar üzerinden çalışmaktadır. Uygulamayı sitemizden ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

DiziGold APK uygulaması ile yeni bir dizi izlemeye başlayabilirsiniz. İzlemek istediğinizi diziyi ve bölümlerini arama çubuğundan bulabilir, görüntü kalitesini seçebilirsiniz.

Şimdi İndir
Daha İlginç Uygulamalar Keşfedin
Düşüncelerini paylaş
Rapor

Apktuke'i seçtiğiniz için teşekkürler!

Sayfa bilgilerini gönder

Ekran görüntüsü ekle

APK dosyasını indiremiyorum
APK dosyasını kuramıyorum
Dosya desteklenmiyor
Dosya mevcut değil
Güncelleme talebi
Diğerleri
Karşıya Yükle (Belge veya Resim)