Dizibox APK 1.0

Icon Dizibox APK 1.0
★★★★★ ★★★★★
Rapor

Dizibox Tv Uygulaması Aracılığı İle Tüm Dizi Serilerini Full HD Kalitede İzleyebilirsiniz! Dizibox APK 2022 Uygulaması İle Yepyeni Diziler Sizi Bekliyor!

Bilgisi Dizibox

İsim Dizibox
Güncellenmiş
İle Uyumlu Android 4.0.3+
Son Sürüm 1.0
Boyut 4.1 MB
Kategori Eğlence
Geliştirici ALY
Fiyat Bedava
Şimdi İndir

Dizibox - Yabancı Dizi İzle Nedir?

Dizi ve film içerikleri korku, aksiyon, macera gibi farklı türlerdeki yapılarıyla, eğlenceli vakit geçirmemizi sağlayan içeriklerdir. Soğuk havalarda evden çıkmak istemediğimizde ya da seyahat ederken heyecanlı içerikleri izlemeyi kim istemez ki?

Dizi serileri, bir konuyu detaylı olarak işleme avantajına sahip olduğu için filmlere kıyasla daha uzun serilerden oluşmaktadır. Dizi serilerini Full HD kalitesinde akıllı cihazınızdan izlemek ister misiniz?

“ALY” isimli uygulama geliştiricisinin dizi izlemeyi seven kullanıcılar için geliştirdiği Dizibox APK Premium uygulaması, içerisinde dev bir dizi arşivini bulundurmaktadır.

Dizibox APK Son Sürüm uygulaması ile birlikte daha önce yayınlanmış dizi serilerine ulaşabileceğiniz gibi, yeni çıkan dizi serilerini ve bölümlerini izleyebilirsiniz. Dizibox Pro APK İndir ile uygulamayı sitemizden indirebilirsiniz.

Dizibox Premium APK aracılığı ile dışarıdayken, bir yere yolculuk yaparken, gün içerisinde mola verdiğinizde, sevdiğiniz dizi serilerini akıllı cihazınızdan izlemeye devam edebilirsiniz.

Şimdi İndir
Daha İlginç Uygulamalar Keşfedin
Düşüncelerini paylaş
Rapor

Apktuke'i seçtiğiniz için teşekkürler!

Sayfa bilgilerini gönder

Ekran görüntüsü ekle

APK dosyasını indiremiyorum
APK dosyasını kuramıyorum
Dosya desteklenmiyor
Dosya mevcut değil
Güncelleme talebi
Diğerleri
Karşıya Yükle (Belge veya Resim)