Disney Plus APK 2.17.2-rc2

Icon Disney Plus APK 2.17.2-rc2
★★★★★ ★★★★★
Rapor

Disney Plus APK Premium Özelliklerini Ücretsiz Olarak Kullanmak İster Misiniz? Disney+ Android TV açıldı Aracılığı İle Son Çıkan Yayınları Reklamsız Olarak İzleyebilirsiniz!

Bilgisi Disney Plus

İsim Disney Plus
Güncellenmiş
İle Uyumlu Android 5.0+
Son Sürüm 2.17.2-rc2
Boyut 32.08 Mb
Kategori Eğlence
Geliştirici Disney
Fiyat Bedava
Google Play Linki com.disney.disneyplus
Şimdi İndir

Disney Plus APK Nedir?

Disney Plus bedava hesap dünyasındaki en yeni yayınları, klasikleri ve son çıkan hikayeleri akıllı cihazınız üzerinden sınırsız izlemeniz için geliştirilen mobil bir uygulamasıdır.

Uygulama içerisinden Marvel evrenindeki tüm yayınlara ulaşabilir, Pixar içerikleri ile eğlenceli vakit geçirebilir, Star Wars ve National Geographic yayınlarına erişim sağlayabilirsiniz.

Kesintisiz izleme imkanıyla paylaşılan tüm içerikleri izleyebilirsiniz. Daha sonra izlemek için uygulama içerisinden içerikleri akıllı cihazınıza indirebilir ve kayıt edebilirsiniz.

Disney Plus Türkiye için sunulan avantajlarından ücretsiz faydalanabilirsiniz. Disney + Dizileri izleyebilir, Disney Plus Marvel Dizileri ile macera dolu içeriklere ulaşabilirsiniz.

“Disney” tarafından geliştirilen Disney Plus APK Pro uygulamasıyla, dilediğiniz yerden eğlenceli içerikleri izleyebilirsiniz. Premium avantajlarını ücretsiz olarak kullanmak için uygulamayı sitemizden indirebilirsiniz.

Şimdi İndir
Daha İlginç Uygulamalar Keşfedin
Düşüncelerini paylaş
Rapor

Apktuke'i seçtiğiniz için teşekkürler!

Sayfa bilgilerini gönder

Ekran görüntüsü ekle

APK dosyasını indiremiyorum
APK dosyasını kuramıyorum
Dosya desteklenmiyor
Dosya mevcut değil
Güncelleme talebi
Diğerleri
Karşıya Yükle (Belge veya Resim)