Dirift Maks Pro APK 2.5.26

Icon Dirift Maks Pro APK 2.5.26
★★★★★ ★★★★★
Rapor

Drift Max Pro - Araba Yarışı Oyununda Online Yarışlarda Rakiplerinizle Rekabete Girmeye Hazır Mısınız? Dirift Max Pro APK Gameplay İçerisinde Aracınızı Kişiselleştirin!

Bilgisi Dirift Maks Pro

İsim Dirift Maks Pro
Güncellenmiş
İle Uyumlu Android 5.0+
Son Sürüm 2.5.26
Boyut 68 MB
Kategori Yarış
Geliştirici Tiramisu
Fiyat Bedava
Şimdi İndir

Dirift Max Pro Nedir?

Gerçekçi bir şekilde drift yapma deneyimini tecrübe edebileceğiniz online mobil oyunu içerisinde, farklı pistler üzerinde sürüş yapabilir, aracınızı kişiselleştirebilir ve arkadaşlarınızla birlikte oyuna katılabilirsiniz.

Oyun içerisindeki 3 boyutlu grafikler, animasyon efektleri ve çarpıcı dizayn oldukça ilgi çekmektedir. Dirift Max Pro özellikleri ile birlikte sunulmaktadır.

Rusya, Tokyo, Japonya gibi ülkelerde sürüş yapmanıza olanak tanıyan mobil oyun, farklı kamera açıları ile kullanıcılara eşsiz bir sürüş deneyimini hissettirmektedir. Oyun içerisinde kendi arabanızı dizayn ve modifiye edebilirsiniz.

Drift Max Pro Android Oyun platformlarında heyecanlı yapısı itibariyle popüler bir hale gelmiştir. Drift Max Pro APK Son Sürüm oyununun güncel versiyonunu sitemizden akıllı cihazlarınıza ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

Dirift Maks Pro APK oyunu, “Tiramisu” tarafından geliştirilmiştir ve tüm yaş gruplarındaki kullanıcılara sunulmuştur. Drift yaparak araba yarışlarına katılabileceğiniz heyecanlı bir sürüş simülasyonu oyunudur.

Şimdi İndir
Daha İlginç Oyunlar Keşfedin
Düşüncelerini paylaş
Rapor

Apktuke'i seçtiğiniz için teşekkürler!

Sayfa bilgilerini gönder

Ekran görüntüsü ekle

APK dosyasını indiremiyorum
APK dosyasını kuramıyorum
Dosya desteklenmiyor
Dosya mevcut değil
Güncelleme talebi
Diğerleri
Karşıya Yükle (Belge veya Resim)