Dinosaur Game APK 1.72

Icon Dinosaur Game APK 1.72
★★★★★ ★★★★★
Rapor

Dinosaur Game Google Play Store’daki Son Sürüm Halini Sitemizden Tamamen Ücretsiz Bir Şekilde İndir! Dinosaur Game Oyna Ve Mobil Dünyasında Eğlenceye Katıl!

Bilgisi Dinosaur Game

İsim Dinosaur Game
Güncellenmiş
İle Uyumlu Android 4.4+
Son Sürüm 1.72
Boyut 5.82 Mb
Kategori Atari
Geliştirici NataliLo
Fiyat Bedava
Google Play Linki com.deerslab.dinoTREX
Şimdi İndir

Dinosaur Game Nedir?

Dinosaur Game Chrome tarayıcınızdan da oynayabileceğiniz, engellere çarpmamak için dinozorunuzu zıplatarak oynadığınız bir mobil oyunudur. Basit grafikleri sayesinde göz yormayıcı bir yapı ile tasarlanmıştır.

“NataliLo” tarafından geliştirilen Dinosaur Game Online oyununu, çevrimiçi olmadan her yerde oynayabilirsiniz. Dinosaur Game Launcher oyununu istediğiniz gibi çalıştırabilir ve keyfinize bakabilirsiniz! Dikkat edin engellere çarpmayın!

İlerleyişinizi engellemeye çalışan yaratıklara karşı bir yarışta olduğunuz Dinosaur Game T Rex oyununda amaç, olabildiğince yüksek skor yapmaktır. Dinozor olmanıza güvenmeyin, karşınıza çıkan tüm yaratıklardan kaçmanız gerekmektedir!

Dinosaur Game Sonu nasıldır diye merak ediyorsanız her bölümden sonra gelen daha zor bölümleri geçerek Dinosaur Game Ending kısmına ulaşmanız gerekmektedir.

Dinosaur Game For PC ve Android cihazlardan oynanabilmektedir. Her yaştan bireyin oynayabileceği mobil oyun, günümüzde 10 milyon indirmeye ulaşmıştır. Basit görünüşlü ama oldukça popüler!

Boş vakitlerinizde eğlenip stres atabileceğiniz Dinosaur Game APK oyuna sitemizden ücretsiz bir şekilde ulaşabilirsiniz. Vaktinizi eğlenerek geçirmek ister misiniz?

Şimdi İndir
Daha İlginç Oyunlar Keşfedin
Düşüncelerini paylaş
Rapor

Apktuke'i seçtiğiniz için teşekkürler!

Sayfa bilgilerini gönder

Ekran görüntüsü ekle

APK dosyasını indiremiyorum
APK dosyasını kuramıyorum
Dosya desteklenmiyor
Dosya mevcut değil
Güncelleme talebi
Diğerleri
Karşıya Yükle (Belge veya Resim)