Digital Operator APK 18.2.2

Icon Digital Operator APK 18.2.2
★★★★★ ★★★★★
Rapor

Dijital Operatör APK İndir Son Sürüm Özelliklerini Kullanmaya Başla! Dijital Operatör APK İndir Ve Turkcell Fatura Ve Paket İşlemlerini Cihazından Yapmaya Başla!

Bilgisi Digital Operator

İsim Digital Operator
Güncellenmiş
İle Uyumlu Android 5.0+
Son Sürüm 18.2.2
Boyut 122.92 Mb
Kategori Alışveriş
Geliştirici Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş
Fiyat Bedava
Google Play Linki com.ttech.android.onlineislem
Şimdi İndir

Turkcell Dijital Operatör: Mobil İşlem & Alışveriş Nedir?

Fatura ve mobil hat işlemlerinizi akıllı cihazınızdan yapmanızı sağlayan, teknolojik cihaz alışverişi yapmanıza olanak tanıyan bir mobil uygulamadır. “Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş” tarafından kullanıcılara sunulmaktadır.

Uygulama içerisinden Turkcell Pasaj’a geçiş yapabilirsiniz. Turkcell Pasaj içerisinde indirime girmiş ürünlere anında ulaşabilirsiniz. Ödeme planınızı bütçenize göre ayarlayabilir, sipariş ettiğiniz ürüne çok kısa bir süre içerisinde sahip olabilirsiniz. Kampanyalara katılabilirsiniz.

Dijital Operatör APK Son Sürüm uygulaması ile güncel özellikleri anında kullanmaya başlayabilirsiniz. Başvuru yapmak istediğiniz herhangi bir işlemi çok kısa bir sürede gerçekleştirebilirsiniz.

Kullanımlarınızı dikkate alarak size özel olarak sunulan tarife ve paketleri inceleyebilir, dilerseniz uygulama içerisindeki “Paketler” isimli bölümü kullanarak paketinizi değiştirebilirsiniz.

Güncel faturanızın tutarını Dijital Operatör APK Android içerisinden görebilirsiniz. Faturanızdaki kullanım ücretlerinizi inceleyebilirsiniz. Herhangi bir problem yaşadığınızda, destek ile iletişime geçebilirsiniz.

Dijital Operatör APK Yeni Sürüm özelliklerini hemen kullanmaya başlamak için, uygulamayı sitemizden Android sistemli cihazınıza indirebilirsiniz.

Uygulama içerisinde birçok özellik ve sürprizler sizi beklemektedir. Örneğin, “Salla Kazan” isimli özelliği kullanabilir ve internet, dakika gibi çeşitli hediyeleri kazanabilirsiniz.

Şimdi İndir
Daha İlginç Uygulamalar Keşfedin
Düşüncelerini paylaş
Rapor

Apktuke'i seçtiğiniz için teşekkürler!

Sayfa bilgilerini gönder

Ekran görüntüsü ekle

APK dosyasını indiremiyorum
APK dosyasını kuramıyorum
Dosya desteklenmiyor
Dosya mevcut değil
Güncelleme talebi
Diğerleri
Karşıya Yükle (Belge veya Resim)