Digi TV APK 8

Icon Digi TV APK 8
★★★★★ ★★★★★
Rapor

Digi Online APK Android Tv Aracılığı İle Dijital Tv Platformuna Giriş Yapabilirsiniz! Tv 8.5 Digiturk Mobil Uygulama Avantajları Ücretsiz Kullanıma Hazır!

Bilgisi Digi TV

İsim Digi TV
Güncellenmiş
İle Uyumlu Android 4.2+
Son Sürüm 8
Boyut 5.99 MB
Kategori Eğlence
Geliştirici Go Techno India
Fiyat Bedava
Şimdi İndir

Digi Tv APK Nedir?

IPTV kanallarına erişim sağlamanız için geliştirilen bir yayın uygulamasıdır. IPTV, internet sağlayıcıları aracılığı ile ses, veri ve görüntü aktarımına verilen isimlendirmedir.

Mobil uygulama, “Go Techno India” isimli geliştirici tarafından kullanıcılara sunulmuştur. Digitürk Tv8 uygulaması, sade bir arayüz üzerine kuruludur.

Digi Z Tv Canlı izleme kanalları ile istediğiniz içerikleri anlık olarak izlemenizi sağlanmaktadır. Görüntü kalitesi internet hızınıza göre otomatik olarak değişmekte ve böylece takılma, donma gibi problemler minimum seviyede gözlenmektedir.

Digi Tv Live uygulaması aracılığı ile spor, haber ve müzik kanallarını izleyebilir, film, Digi Tv Program ve dizi kanallarına erişim sağlayabilir, belgesel, ulusal ve yerel kanallarda yeni şeyler öğrenebilirsiniz.

Digi Tv APK uygulamasını hiçbir ücret ödemeden sitemizden indirebilirsiniz. Uygulama internet sayfasının mobil versiyonu olarak kullanıcılara sunulmuştur.

Şimdi İndir
Daha İlginç Uygulamalar Keşfedin
Düşüncelerini paylaş
Rapor

Apktuke'i seçtiğiniz için teşekkürler!

Sayfa bilgilerini gönder

Ekran görüntüsü ekle

APK dosyasını indiremiyorum
APK dosyasını kuramıyorum
Dosya desteklenmiyor
Dosya mevcut değil
Güncelleme talebi
Diğerleri
Karşıya Yükle (Belge veya Resim)