Dig Deep APK 10.7.0.3

Icon Dig Deep APK 10.7.0.3
★★★★★ ★★★★★
Rapor

Dig Deep Free Download İle Mobil Oyunu İçerisinde Kazı Yapabilirsiniz! Dig Deep App Oyununu Android ve iOS Cihazlarınıza Ücretsiz Olarak İndirebilirsiniz!

Bilgisi Dig Deep

İsim Dig Deep
Güncellenmiş
İle Uyumlu Android 6.0+
Son Sürüm 10.7.0.3
Boyut 130.39 Mb
Kategori Gündelik
Geliştirici CrazyLabs LTD
Fiyat Bedava
Google Play Linki com.dig.deep
Şimdi İndir

Dig Deep Game Nedir?

Daha önce hiç kazı yaptınız mı? En derin nereye kadar kazı yapabilirsiniz? Kazı yaparken toprak katmanları arasında hangi yer altı kaynaklarını bulabileceğinizi biliyor musunuz? Bu soruların cevaplarını Dig Deep Farms oyununda bulabilirsiniz!

Dig Deep Pro APK oyununda dünyanın çekirdeğine kadar uzanan oldukça derin bir çukur kazmaya çalışmak, oyunun temel amacıdır. Kazma işlemini yaparken çeşitli zorluklar sizi beklemektedir. Bu zorlukların üstesinden gelecek kadar sabırlı mısınız?

Dig Deep İnto içerisinde kazı yaparken birçok farklı yeraltı kaynağını bulabilirsiniz. Kazı çalışmalarında size yardımcı olması için işçi tutabilir, yer altından değerli madenleri bularak zengin olabilirsiniz.

Dig Deep Data Recovery image ile birlikte mobil oyununu sitemizden akıllı cihazlarınıza indirebilirsiniz. Dig Deep APK Beta ile eğlenceli bir oyunu deneyimine katılabilirsiniz.

Dig Deep APK oyunu, “CrazyLabs LTD” tarafından geliştirilmiştir. “PEGI 3” sertifikası ile birlikte sunulmaktadır. Gündelik olarak oynayabileceğiniz eğlenceli bir oyunudur.

Şimdi İndir
Daha İlginç Oyunlar Keşfedin
Düşüncelerini paylaş
Rapor

Apktuke'i seçtiğiniz için teşekkürler!

Sayfa bilgilerini gönder

Ekran görüntüsü ekle

APK dosyasını indiremiyorum
APK dosyasını kuramıyorum
Dosya desteklenmiyor
Dosya mevcut değil
Güncelleme talebi
Diğerleri
Karşıya Yükle (Belge veya Resim)