Dictators No Peace APK 13.6

Icon Dictators No Peace APK 13.6
★★★★★ ★★★★★
Rapor

Dictators No Peace APK Oyun İndir Ve Android Cihazından Oyuna Katıl! Dictators No Peace APK Sınırsız Para Kullanarak Ekonomini Üst Düzeye Çıkarabilirsin!

Bilgisi Dictators No Peace

İsim Dictators No Peace
Güncellenmiş
İle Uyumlu Android 4.4+
Son Sürüm 13.6
Boyut 48.37 Mb
Kategori Simülasyon
Geliştirici RPN Indie Developer
Fiyat Bedava
Google Play Linki com.AarJeeBee.Dictators
Şimdi İndir

Dictators: No Peace Nedir

Dünya üzerinde seçtiğiniz bir ülkede güçlü ve otorite sahibi bir lider olarak, ülkenizi yöneterek, ekonominizi yükselterek, gerekirse diğer ülkelerle savaşa girerek, dünya hakimiyetini sağlamak amacıyla oynanan mobil bir oyundur.

Dünyadaki ülkelerin herhangi birisini Dictator No Peace APK oyunu içerisinde seçebilirsiniz. Seçtiğiniz ülkenin sınırlarını korumak ya da genişletmek için diğer ülkelere askeri bir savaşa girebilirsiniz.

Dictatorship No Peace APK oyununda nükleer bomba kullanabilir, ekonominizi güçlendirmek için teknolojinizi geliştirebilir, ticaret faaliyetlerini yürütebilir, yeşil alanlarınızı ve üretiminizi artırabilir, stratejik plan yaparak hamlelerinizi hesaplayabilirsiniz.

Sitemizde modlu olarak sunulan oyunu, Dictators No Peace APK İndir ile Android cihazınıza indirebilirsiniz. “RPN Indie Developer” tarafından geliştirilen oyunda, diğer ülkelerle stratejik bir mücadeleye girebilirsiniz.

Dictators No Peace APK oyununda vereceğiniz kararlar ülkenizin kaderini belirlemektedir. Tüm dünyaya egemen olmanız ya da diğer ülkelerin sömürgesi olmanız sizin kararlarınıza bağlıdır.

Şimdi İndir
Daha İlginç Oyunlar Keşfedin
Düşüncelerini paylaş
Rapor

Apktuke'i seçtiğiniz için teşekkürler!

Sayfa bilgilerini gönder

Ekran görüntüsü ekle

APK dosyasını indiremiyorum
APK dosyasını kuramıyorum
Dosya desteklenmiyor
Dosya mevcut değil
Güncelleme talebi
Diğerleri
Karşıya Yükle (Belge veya Resim)